E3 - Worms Forts: Under Siege na obzoru!

Česká společnost CD Projekt chystá na podzim letošního roku vydání nových dobrodružství legendárních červíků. Konkrétně jde o hru Worms Forts: Under Siege, která byla detailněji představena na letošním herním veletrhu E3. Přímo ze zámoří vám o této hře přinášíme žhavé informace a čerstvé obrázky.

   

Již na počátku dějin se ty nejdramatičtější bitvy odehrávaly na hradech – a ve Worms Forts: Under Siege se toho můžete sami účastnit. Postavte tvrz proti hradu, červa proti červovi, katapult proti dělu a uvidíte, kdo z koho! Destrukce a ničení zde dosahuje takové míry, o jaké se žádné hře ze série Worms ještě ani nesnilo. Nepropásněte tento převratný úsvit nového věku! – “Worms Forts: Under Siege”.

Jako velitel červích obránců tvrze musíte co nejrychleji zabezpečit vlastní pozice a poté se soustředit na zbraně hromadného ničení, aby se opevnění vašich nepřátel brzy obrátila v prach. Boje se odehrávají v různých historických i mýtických dobách, kde se vám do rukou dostanou katapulty, děla i další šílené červí vynálezy – a vy musíte vždy zvítězit!

   

Ovládání této ojedinělé akční strategie vám brzy přejde od krve, stejně jako vytříbený humor, kterým je série Worms již proslulá. Není tedy pochyb, že vás čeká skvělá zábava!

Hlavní rysy:

• Nový herní styl – stavba masivních opevnění, která vás chrání před nepřátelskými útoky.
• Boje, jaké série Worms ještě nezažila – k dispozici máte až 30 různých zbraní a spoustu dalších vylepšení.
• Na vlastní kůži okusíte atmosféru starých bájí, podíváte se například do starého Egypta, zažijete řecko-římská obklíčení, pustíte se do bitev s orientálními samuraji nebo se stanete jedním z rytířů krále Artuše.
• Lze samozřejmě hrát i on-line přes síť PC „Gamespy“.
• Bezpočet vylepšení, nové zbraně, prostředí a nový styl boje v pevnostech!

Hra Worms Forts: Under Siege vyjde na podzim letošního roku pro systémy PC a Playstation 2. Cena a rozsah lokalizace dosud nejsou známé.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: E3 - screeny z Everquest II, asi nejhezčí hry na E3

Témata článku: , , , , , , , ,