E3 2003 – Half-Life 2, MGS3 či Operace Flashpoint 2!

V květnu se ostatně jako každý rok sjedou všechny významné postavy herní scény na nejvýznamnější veletrh dneška, E3. I letos budeme svědky neutuchající show, která v době mezi 13. – 16. květnem nabídne nevídané – mimo jiné bližší představení titulů Half-Life 2, The Sims 2, OF2 či MGS3. Co dalšího nás čeká? Napoví vám náš dnešní rozsáhlý přehled, který obsahuje také seznam na E3 prezentovaných her všech platforem.
E3 2003 – Half-Life 2, MGS3 či Operace Flashpoint 2!

Květen - měsíc bující přírody, krásného a rozmanitého počasí a veletrhu Electronic Entertainment Expo (E3). Rok co rok se vývojáři i novináři ze všech koutů matičky planety sjíždějí na této nejvýznačnější herní výstavě dneška, jejímž centrem je hlavní město slunné Kalifornie, Los Angeles. Prezentace stovek her, nespočet soutěží, nových informací, obrázků a videí, to vše nás v období 13. - 16. května čeká a beze všech pochybností nemine. Ostatně jako každý rok, i letos je celá akce rozdělena na dvě části - vše tak započne konferencí ve dnech 13. - 15. května a ukončeno bude samotnou expozicí v průběhu 14. - 16. dne stejného měsíce. A stejně jako loni či v letech minulých, Doupě vám v průběhu těchto dnů nabídne vyčerpávající a bohaté zpravodajství. Zůstaňte tedy s námi a těšte se na přísun těch největších zajímavostí. Dost však bylo řečí a pohledů do budoucna - pojďme se nyní podívat, co konkrétního by měla výstava E3 nabídnout. A není toho málo.

Co bude a nebude na E3?

Ať je to již dáno obavami či naopak skvěle vymyšlenou marketingovou politikou, poslední týdny před E3 překypovaly hojností nově ohlášených projektů. Stejně jako loni, i letos jsou právě ony zárukou, že nás čeká vskutku pozoruhodná podívaná - přesto či právě proto při letmém a neobjektivním srovnání toho E3 2003 nabídne minimálně o chloupeček více než jeho loňský předchůdce. A co konkrétně by tedy měla přinést tato výstava?

Korunní princ přichází! 
Je tomu teprve nedávno, co na světlo světa vyplynuly první konkrétnější detaily o druhém dílu série Half-Life, nástupci jedné z nejkvalitnějších first-person stříleček všech dob. Dvojka má opět námětově čerpat z útoku mimozemské civilizace a jako vždy se v její hlavní roli znovu setkáme s Gordonem Freemanem - to je jen letmý výčet základních informací, které přinesli papírové magazíny z několika částí světa, více se o nich dozvíte v naší novince, nadílka 22 obrázků je pak k dispozici zde. Právě na E3 by měla proběhnout vůbec první oficiální prezentace Half-Life 2. Nepochybně se tak dočkáme nových obrázků a dalších podrobností, o kterých vás pochopitelně budeme informovat!

Operace Flashpoint 2 - první screenshoty!
Srdce českého hráče jistě zaplesá při vzpomínce na titul Operace Flashpoint, skvělý a po celém světě cenami ověnčený titul vývojářského týmu BI Studio. Dvojka by si co do kvality neměla zadat s žádným moderním titulem dneška - zavede nás tak mimo jiné do Vietnamu a znovu nám umožní ovládat mnohé pojízdné prostředky, těch leteckých nevyjímaje. I v jejím případě platí to samé, co u korunního prince akcí, titulu Half-Life 2 - na E3 nás čeká první prezentace této hry, pravděpodobně spousta obrázků, konkrétnějších detailů a dá-li pánbůh, pak doufejme také video.

Metal Gear Solid 3 - poprvé na živo!
Zatímco mnozí PC hráči se ještě nestačili vzpamatovat ze zážitku, který jim poskytla nedávno uvedená PC verze titulu Metal Gear Solid 2: Substance, nahlas se začíná hovořit o možné prezentaci třetího dílu na výstavě E3. Kde jinde by tvůrci upoutali tolik odborníků i zástupců hráčské veřejnosti, než právě na největším herní veletrhu vůbec? Jak však víme z minulosti, podobná fakta často nejsou rozhodujícím faktorem. Původní domněnku potvrzující skutečnost, že právě E3 bude místem, kde se dočkáme prvních ukázek her, přetvořilo v prostý fakt vyjádření americké pobočky firmy Konami - podle zástupců této firmy se MGS3 na E3 skutečně dočkáme! Kdo se objeví v hlavní roli MGS3? Kde se bude hra odehrávat? A jak je to s potenciálním využitím on-line možností dnešních konzolí? Spousta nezodpovězených otázek, odpovědi nám snad dá právě nadcházející E3.

Unreal Tournament 2004?
Některé světové servery si v posledních dnech pohrály s myšlenkou ohlášení Unreal Tournament 2004 právě na E3. Podle těchto zdrojů má být prezentace UT2004 na programu některého z dnů expozice - důkazem tohoto tvrzení jsou prý některé citlivé materiály související s E3. Podle dalších informací by se měl tento titul objevit na pultech obchodů v průběhu druhého pololetí letošního roku. K vidění však mají být také další hry série Unreal - připravovaný počin Unreal Assault (Reloaded) a Xbox verze FPS Unreal 2.

Doom 3 bude na E3 pouze v podobě videa
Kdo by od společenství firem Activision a id Software čekal velkolepou show, která odhalí bližší podrobnosti kolem zřejmě nejočekávanější hry dneška, titulu Doom 3, bude zklamán. Podle dostupných informací přímo z oficiálních zdrojů se tak všichni návštěvníci dočkají pouze pečlivě střeženého nového traileru této hry. I on toho však může o stávající podobě titulu napovědět dost.

Halo 2 a PC verze Halo - demoverze!
PC verze hry Halo - čekáme na ni drahná léta a soudě podle posledních informací se již brzy dočkáme. Právě na E3 má býti k dispozici hratelná ukázka tohoto titulu. Mnohem zajímavější je však také skutečnost, podle které zde bude k vidění také demo očekávaného druhého dílu! Chybět by neměly ani nové materiály a informace o obou hrách. A dá-li pánbůh, pak se konečně dočkáme také pevného data vydání původního Halo pro osobní počítače.

Ohlášeno The Sims 2!
Jedním z titulů, jehož bližší představení jest situováno právě na E3, je také volné pokračování titulu The Sims. Druhý díl této jedinečné simulace života by měl vůbec poprvé představit koncept kontroly Simáka v průběhu celého jeho života - každý váš čin a rozhodnutí tak může mít vliv na jeho růst. Hra The Sims 2 by měla být narozdíl od svého předchůdce mnohem detailnější (ve všech oblastech) a samozřejmě se pyšnit novým, okouzlujícím 3D světem. Na E3 bychom se měli dočkat nejen bližších informací, ale také doufejme i obrázků.

Grant Turismo 4 potvrzeno!
Společnost Sony se po dlouhých týdnech dohadů a nepotvrzených informací odhodlala oficiálně ohlásit práce na hře Gran Turismo 4, dalším dílu populární konzolové závodní série. K vidění bude tento titul hned v průběhu prvního dne výstavy. Gran Turismo 4 by se mělo pyšnit novým enginem a umělou inteligencí, rozsáhlejším vozovým parkem či novinkami v oblasti módů. A to nejlepší na závěr, chybět by neměla ani možnost online hraní! Více právě na E3…

Oficiální představení Microsoft Train Simulator 2!
Na E3 se rozhodl situovat představení svého nového titulu Microsoft Train Simulator 2, volného pokračování nesmírně originální a zajímavé simulace z prostředí železnic a vlaků, softwarový gigant Microsoft. Druhý díl by měl být podle prozatím zveřejněných údajů mnohem detailnější, nebudou chybět zajímavé efekty počasí a v neposlední řadě také pětice nových tratí, které nás opět zavedou na některá zajímavá historická místa. Předběžné datum vydání titulu Microsoft Train Simulator 2 bylo stanoveno na podzim letošního roku. Na E3 bychom se měli krom podrobnějších informací dočkat také prvních obrázků!

Metal Gear Solid podruhé, tentokráte exkluzivně pro GameCube
Zatímco konkrétnějších informací o možném třetím plnohodnotném dílu pro konzoli PS2 je poskrovnu a o jeho možné prezentaci na E3 panují pochyby (o čemž jste si již mohli přečíst výše), jisto jistě se zde dočkáme jiného počinu celé herní řady. Je jím titul Metal Gear Solid: The Twin Snakes, první hra série, která se objeví exkluzivně na platformě GameCube. Její tvorby se ujalo vývojářské studio Silicon Knights (známé například veleúspěšným titulem Eternal Darkness), na celý vývoj budou osobně dohlížet Hideo Kojima a Shigeru Miyamoto!

První informace o Splinter Cell: Shadow Strike a Ghost Recon 2?
Vlnu zájmu zvedla v minulých týdnech také oficiální finanční zpráva francouzské společnosti Ubi Soft. Právě v ní byly nepřímo zmíněny dva nové tituly, hry Splinter Cell: Shadow Strike a Ghost Recon 2. O vývoji obou titulů již dnes není prakticky žádných pochyb - ani samotná vydavatelská společnost Ubi Soft nám v dotazu na tyto tituly nepopřela jejich přípravu, přesto prý v současnosti nejsou k zveřejnění určený žádné bližší informace. I to mimo jiné naznačuje, že by se tak mohlo stát na E3, k tomu možná té nejvhodnější příležitosti. Jisto jistě však živě uvidíme datadisk Athena Sword pro týmovou střílečku Raven Shield, taktéž z dílen Ubi Softu.

Pánem dopravy v datadisku Sim City 4: Rush Hour
Společnosti Electronic Arts a Maxis v minulých dnech ohlásily vývoj datadisku Rush Hour pro titul Sim City 4, který by měl hráči umožnit komplexněji ovládat celou osobní dopravu. Znatelněji tak budou rozšířeny vaše schopnosti tvorby různých dopravních objektů. Co více, těšit se můžete také na různorodé mise, ve kterých se mimo jiné vžijete do role městského strážníka či hasiče. Přídavek Rush Hour s sebou samozřejmě přinese také množství nových objektů, kterým můžete zkrášlit své město a potěšit jeho obyvatele. Datum vydání není blíže známo, více o hře se dozvíme na nadcházející výstavě E3. První tři obrázky najdete zde.

Nový díl série Oddworld?
Většině z vás se jistě při vzpomínce na postavičku jménem Abe vybaví dvoudílná série Oddworld, která dodnes patří mezi nejlepší arkádovou řadu vůbec. Internetem začaly v průběhu minulých dnů létat informace, podle kterých se chystá její návrat - a místem slavnostního ohlášení příprav nového titulu má být právě E3. Mluvčí firmy Microsoft se na adresu těchto spekulací vyjádřil poměrně netradičně - v době jeho prohlášení společnost neměla mít oficiální seznam her prezentovaných na E3 a proto se k podobným prognózám nemohl vyjádřit. Tomu se dá samozřejmě věřit jen ztěží, vždyť do zahájení výstavy chybělo jen několik málo hodin. V současnosti však máme již celý seznam k dispozici. Přestože na něm nelze nalézt informace o novém dílu série Oddworld, kdo ví - třeba nás softwarový gigant příjemně překvapí.

A to ostatní?
Zmínit konkrétněji všechny prognózy, spekulace, stejně jako všechny připravované hry, které se jisto jistě na E3 objeví, by nepochybně vydalo na několik stran textu. Přesto tedy letmo zmíním alespoň několik málo zajímavých projektů - mezi jinými tak vynikají čtyři hry série Resident Evil, stejný počet nových titulů řady Final Fantasy. Konzolové fanoušky jistě potěší také prezentace Dino Crisis 3 (Xbox), Onimusha 3 (PS2), The Italian Job (PS2, Xbox, GameCube), Worms 3D (PS2, GC, Xbox, PC) a mnoha dalších.

Přestože je patrná vzrůstající nadvláda konzolí, ani PC si nevede v těchto měsících špatně. Důkazem toho budiž sympatická nabídka prezentovaných titulů, které doplňují již zmiňované pecky Half-Life 2, OF2, UT2004, The Sims 2,  Doom 3 či Worms 3D. Na své si tak přijdou také ti z vás, kteří netrpělivě očekávají hry Kreed, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Thief 3, Commandos 3, Republic: The Revolution, Deus Ex: Invisible War atd.

Přehled prezentovaných her na E3

Kromě rozsáhlého přehledu událostí, která nás na výstavě Electronic Entertainment Expo čekají, vám nabízíme také souhrnný přehled všech her, které zde budou k vidění. Upozorňuji, že seznam z velké části vychází z oficiálních zdrojů a proto je velmi nepravděpodobné, že by se větší množství z těchto titulů na E3 nakonec neobjevilo - přesto lze můžete najít několik málo her, jejichž prezentace nebyla potvrzena. Chcete-li zjistit datum vydání některé z daných PC her, neváhejte a nakoukněte do našeho release listu.

1C Company (http://www.1c.ru/eng/title.htm)

 • Perimeter (PC)
 • Rig`n`Roll (PC)
 • Outfront (PC)
 • Vivisector: Beast inside (PC)
 • Axle Rage (PS2, PC)
 • Bloody Magic (PC)
 • Konung 2 (PC)
 • Private Wars (PC)
 • Star Wolves (PC)
 • Borderzone (PC)
 • Sphere (PC)
 • MechMinds (PC)
 • Space Rangers (PC)
 • Spanking Runners (PC)

3DO (http://www.3do.com/)

 • Street Racing Syndicate (PC, GC, PS2, Xbox)
 • Jacked (PS2, GC, Xbox)
 • Four Horsemen of the Apocalypse (PS2, GC, Xbox)

989 Sports  (http://www.989sports.com/)

 • NBA Shootout 2004
 • NCAA GameBreak 2004
 • NCAA Final Four 2004
 • NFL Gameday 2004
 • MLB 2004

Acclaim (http://www.acclaim.com/)

 • Alias (PS2, GC, Xbox)
 • Gladiator Sword of Vengeance
 • NBA Jam 2004 (PS2, GC, Xbox)
 • Summer Heat Beach Volleyball (PS2)
 • Speed Kings (PS2, GC, Xbox)
 • SX Superstar (PS2, GC, Xbox)
 • Urban Freestyle Street Soccer (PC, GC, PS2, Xbox)
 • XGRA (PS2, GC, Xbox)

Activision (http://www.activision.com/)

 • Shrek 2: The Game (PS2, GC, Xbox)
 • Spider-Man 2 (PS2, GC, Xbox)
 • Disney`s Extreme Skate Adventure (PS2, GC, Xbox, GBA)
 • Pitfall Harry (PS2, GC, Xbox, GBA)
 • X-Men: Legends (PS2, GC, Xbox)
 • DOOM III (PC)
 • The Movies (PC)
 • Empires: Dawn of the Modern World (PC)
 • Rome: Total War (PC)
 • Call of Duty (PC)
 • Call of Duty: Finest Hour (PS2, GC, Xbox)
 • TRINITY (PC, Xbox)
 • Vampire: The Masquerade - Bloodlines (PC)
 • Soldier of Fortune II: Double Helix (Xbox)
 • Star Trek: Elite Force II (PC)
 • True Crime: Streets of L.A. (PS2, GC, Xbox)
 • MTX: Mototrax (PS2, GC, Xbox)
 • Wakeboarding Unleashed (PS2, GC, Xbox)

Agetec (http://www.agetec.com/)

 • RPG Maker II
 • Magic Pengel: The Quest for Color
 • Silent Line-Armored Core 3

BAM! Entertainment

 • Wallace & Gromit in Project Zoo (PS2, Xbox, GC)
 • Carmen Sandiego The Clandestine File (PS2, GC)
 • The Powerpuff Girls: Relish Rampage Pickled Edition (GC)
 • Dexter`s Laboratory (PS2, GC)
 • Ice Nine (PS 2)

Batfish Studios (http://www.batfishstudios.com/)

 • Captain Scarlet (PC)

Bethesda Softworks (http://www.bethsoft.com/)

 • The Elder Scrolls III: Bloodmoon (PC)
 • Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (PC)
 • Pirates of the Carribean (Xbox, PC)

Blizzard (http://www.blizzard.com/)

 • Starcraft: Ghost (PS2, GC, Xbox)
 • Warcraft III: The Frozen Throne (PC)
 • World of Warcraft (PC)

Buena Vista Games (http://buenavistagames.go.com/)

 • Tron 2.0 (PC)

Buka Entertainment (http://www.buka.com/)

 • The Entente: World War I Battlefields (PC)
 • Battle Mages by Targem (PC)
 • Fair Strike (PC)
 • Midnight Nowhere (PC)
 • Steamland (PC)
 • Charm of War (PC)
 • Hard Truck Tycoon (PC)
 • Paradise Cracked (PC)
 • Echelon: Wind Warriors (PC)
 • MARCH!: Offworld Recon (PC)
 • Spells of Gold (PC)
 • Red Shark (PC)

Capcom (http://www.capcom.com/)

 • Dino Crisis 3 (Xbox)
 • Resident Evil: Dead Aim (PS2)
 • Viewtiful Joe (GameCube)
 • Chaos Legion (PS2)
 • Mega Man Network Transmission (GameCube)
 • Mega Man Battle Network White (GBA)
 • Mega Man Battle Network Blue (GBA)
 • Mega Man X7 (PS2)
 • P.N. 03 (GameCube)
 • Resident Evil 4 (GameCube)
 • Resident Evil Code Veronica X (GameCube)
 • Bombastic (PS2)
 • Killer 7 (GameCube)
 • Resident Evil Outbreak (Working Title) (PS2)
 • Maximo vs Army of Zin (PS2)
 • Gotcha Force (GameCube)
 • Disney`s Aladdin (GBA)
 • Disney`s Magical Quest 2 (GBA)
 • Mega Man Zero 2 (GBA)
 • Onimusha Tactics (GBA)
 • Onimusha 3 (PS2)
 • Onimusha Blade Warriors (PS2)
 • Group S Challenge (Xbox)
 • Steel Battalion Online (Working Title) (Xbox)
 • Pro Cast Sports Fishing (Xbox)

CDV Entertainment AG (http://www.cdv.de/)

 • Blitzkrieg (PC)
 • Breed (PC)
 • Codename Panzers (PC)
 • The Kore Gang (Xbox)
 • No Man`s Land (PC)
 • Vultures (Xbox)

Cenega Publishing (http://www.cenega.com/)

 • Gooka II (PC)
 • UFO Aftermath (PC)
 • Shade: Wrath of Angels (PC)
 • Korea: Forgotten Conflict (PC)

Codemasters (http://www.codemasters.com/)

 • Battlefield Command (PC)
 • Pop Idol (PS2, PC)
 • Dragon Empires (PC)
 • Operace Flashpoint 2 (PC)
 • Colin McRae Rally 4 (PS2, Xbox)
 • IndyCar Series (PS2, Xbox, PC)
 • LMA Manager (nová hra série)

DreamCatcher Games (http://www.dreamcatchergames.com/)

 • Painkiller (PC)
 • Arx Fatalis (Xbox)
 • BattleCruiser Generations (PC)
 • Pilot Down (PC)
 • X-treme Beach Soccer (Xbox)

Eidos Interactive (http://www.eidos.com/)

 • Backyard Wrestling: Don`t Try This At Home (PS2, Xbox)
 • Chain Gang (PS2, Xbox)
 • Commandos 3: Destination Berlin (PC)
 • Deus Ex: Invisible War (Xbox, PC)
 • The Italian Job (PS2, Xbox, GameCube)
 • Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness (PS2, PC)
 • Legacy of Kain: Defiance (PS2, Xbox)
 • Republic: The Revolution (PC)
 • Thief 3 (Xbox, PC)

Electronic Arts (http://www.ea.com/)

 • Lord of the Rings: Return of the King (PS2, GBA)
 • Harry Potter: Quidditch World Cup (PS2)
 • James Bond 007: Everything or Nothing (Xbox, GBA., GC)
 • Bionicle (PC, PS2)
 • FIFA Football 2004 (PC, PS2, PSOne, GC, Xbox)
 • Freedom: Soldiers of Liberty (PS2, PC, Xbox)
 • Looney Tunes: Back In Action (PS2)
 • Tiger Woods PGA TOUR 2004 (PC, PS2, Xbox)
 • Madden NFL 2004 (GBA, GC, Xbox, PS2)
 • NBA LIVE 2004 (Xbox)
 • NHL 2004 (PC, PS2, Xbox)
 • NASCAR Thunder 2004 (Xbox, PS2)
 • NCAA Football 2004 (GC, Xbox, PS2)
 • NCAA March Madness 2004
 • SSX 3 (GC, Xbox, PS2)
 • SimCity 4 Rush Hour (PC)
 • Battlefield 1942: Secret Weapons of WWI
 • Need For Speed Underground (PS2)

Empire Interactive (http://www.empireinteractive.com/)

 • Starsky & Hutch (PS2, Xbox)
 • Ghost Master (PC)
 • Vegas: Make it Big! (PC)
 • Bad Boys II  (PC)
 • Bullproo Monk.tproof Monk (PS2)

Funcom (http://www.funcom.com/)

 • Anarchy Online: The Shadowlands (PC)

Global Star (http://www.globalstarsoftware.com/)

 • Airport Tycoon 3
 • Jetfighter 5
 • Mall Tycoon 2
 • Emergency Services Sim
 • Firefighter 259
 • Rebel Trucker

GSC Gameworld (http://www.gsc-game.com/)

 • Cossacks II: Napoleonic Wars (PC)
 • FireStarter (PC)
 • S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost (PC)

InterServ International (http://www.is-games.com/)

 • Meteor Blade (PC, Xbox)
 • Sword of the King (PC)
 • Monster Story Online (PC)

JC Entertainment (http://www.jceworld.com/)

 • Priest (PC)

JoWooD Productions (http://www.jowood.com/)

 • SpellForce - The Order of Dawn (PC)
 • Söldner - Secret Wars (PC)
 • Silent Storm (PC)
 • Against Rome (PC)
 • Railroad Pioneer (PC)
 • Transport Giant (PC)
 • Aquanox II: Revelation (PC)
 • Soccer Manager 3 (PC)

LucasArts (http://www.lucasarts.com/)

 • Armed and Dangerous (PC, Xbox)
 • Star Wars: Knights of the Old Republic (PC)
 • Full Throttle: Hell on Wheels (PC, PS2, Xbox)
 • Secret Weapons Over Normandy (PC, PS2, Xbox)
 • Star Wars Galaxies: An Empire Divided (PC)
 • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (PC)
 • Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike (GC)
 • Gladius (PS2, GC, Xbox)

Kemco (http://www.kemco-games.com/)

 • Top Gear Rally (GBA)
 • Woody Woodpecker Crazy Castle 5 (GBA)

Konami (http://www.konami.com/)

 • Castlevania (PS2)
 • Metal Gear Solid 3 (PS2)
 • Metal Gear Solid: The Twin Snakes (GC)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles (GC, PS2)

Microsoft (http://www.microsoft.com/)

 • Age of Mythology: The Titans (PC)
 • Amped 2 (Xbox)
 • BC (Xbox)
 • Counter-Strike (Xbox)
 • Crimson Skies: High Road to Revenge (Xbox)
 • Fable (Xbox)
 • Halo: Combat Evolved (PC)
 • Halo 2 (Xbox)
 • Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight (PC)
 • Mythica (PC)
 • NHL Rivals (Xbox)
 • Project Gotham Racing 2 (Xbox)
 • Rise of Nations (PC)
 • Sudeki (Xbox)
 • Voodoo Vince (Xbox)

Midway (http://www.midway.com/)

 • Roadkill (GC, PS2, Xbox)
 • Spy Hunter 2 (GC, PS2, Xbox)
 • The Suffering (GC, PS2, Xbox)
 • NHL Hitz 20-04 (GC, PS2, Xbox)
 • Freestyle Metal X (GC, PS2, Xbox)
 • Freaky Flyers (GC, PS2, Xbox)
 • ESPionage (GC, PS2, Xbox)
 • Area 51 (GC, PS2, Xbox)
 • NARC (GC, PS2, Xbox)
 • Mortal Kombat Tournament Edition (GBA)
 • Justice League (GBA)
 • Static Shock (GBA)

NCSoft (http://www.ncsoft.co.kr/)

 • City of Heroes (PC)
 • Exarch (PC)
 • Guild Wars (PC)
 • Kingdom Under Fire 2: The Crusaders (Xbox)
 • Lineage II: The Chaotic Chronicle (PC)

Nicely Crafted Entertainment (http://www.nicelycrafted.com/)

 • Time of Defiance (PC)

Nintendo of America (http://www.nintendo.com/)

 • Metroid Prime 2 (GC)
 • Mario Kart: Double Dash (GC)
 • Kirby Air Ride (GC)
 • F-Zero (GC)
 • Pikmin 2 (GC)
 • Advance Wars 2 (GBA)
 • Wario World (GC)

Playlogic International (http://www.playlogicint.com/)

 • Cyclone Circus - Power Sail Racing
 • Xyanide
 • Alpha Black Zero
 • Airborne Troops

Rockstar Games (http://www.rockstargames.com/)

 • Midnight Club 2 (Xbox)
 • Grand Theft Auto: Vice City (PC)

Russobit-M (http://www.russobit-m.ru/)

 • Xenus (PC)
 • Neuro (PC)
 • Kreed (PC)
 • Golden Land (PC)

Sega (http://www.sega.com/)

 • Sonic Heroes (PS2, GC, Xbox)
 • Billy Hatcher and the Giant Egg (GC)
 • Worms 3D (PS2, GC, Xbox, PC)
 • Vectorman (PS2)
 • Headhunter: Redemption (PS2)
 • Otogi - Myth of Demons (Xbox)
 • Sega GT Online (Xbox)
 • Altered Beast (PS2)
 • Virtua Fighter 4 Evolution (PS2)
 • Phantasy Star Online Episode III: C.A.R.D. Revolution (GC)
 • Virtual On Marz (PS2)
 • Dororo (PS2)
 • Kunoichi (PS2)
 • Sonic Adventure DX Director`s Cut (GC)
 • Sonic Pinball Party (GBA)
 • Sonic Battle (GBA)
 • NFL 2K4 (PS2, Xbox)
 • NBA 2K4 (PS2, Xbox)
 • NHL 2K4 (PS2, Xbox)
 • NCAA College Basketball 2K4 (PS2, Xbox)

Simon & Schuster (http://www.simonsays.com/)

 • EVE Online: The Second Genesis (PC)
 • The Last Ninja (Xbox)
 • Outlaw Volleyball (Xbox)

Sony (http://www.sony.com/)

 • EverQuest II (PC)
 • EverQuest Online Adventures: Frontier (PS2)
 • Lords of EverQuest (PC)
 • PlanetSide (PC)
 • Ratchet and Clank 2 (PS2)
 • Sly Cooper 2 (PS2)
 • Jack and Daxter 2 (PS2)
 • Gran Turismo 4 (PS2)
 • Syphon Filter Online (PS2)
 • Colony Wars Online
 • G-Police (PS2)
 • Arc the Lad: Twilight of the Spirits (PS2)
 • Downhill Domination (PS2)
 • Rise to Honor (PS2)

Square Enix (http://www.squaresoft.com/)

 • Final Fantasy XI (PS2, PC)
 • Unlimited Saga (PS2)
 • Final Fantasy X-2 (PS2)
 • Star Ocean (PS2)
 • Final Fantasy Crystal Chronicles (GameCube)
 • Sword of Mana (GBA)
 • Final Fantasy Tactics Advance (GBA)

Strategy First (http://www.strategyfirst.com/)

 • Chrome (PC)
 • Etherlords 2 (PC)
 • Nexagon Deathmatch (PC)
 • Supreme Ruler 2010 (PC)
 • WWII Frontline Command (PC)
 • Xpand Rally (PC)

The Adventure Company (http://www.adventures.com.au/)

 • Cypher: The Sequel to Traitors Gate (PC)
 • Mysterious Journey: Chameleon (PC)
 • Crystal Key II: The Far Realm (PC)
 • Jack the Ripper (PC)
 • Forever Worlds (PC)
 • Atlantis Evolution (PC)
 • Egyptian Prophecy (PC)

TDK Mediactive (http://www.tdk-mediactive.com/)

 • UFC: Sudden Impact (PS2)
 • The Haunted Mansion (GBA a ostatní konzole)
 • The Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (GBA)
 • Corvette (PS2, Xbox)
 • Star Trek Shattered Universe (PS2, Xbox)
 • Dinotopia: The Sunstone Odyssey (Xbox, GC)
 • Masters of the Universe He-Man: Defender of Grayskull (většina platforem)
 • Shrek 2: The Game (většina platforem)
 • Shrek: Reekin` Havoc
 • Spy vs. Spy (PS2, Xbox)
 • Tonka Rescue Patrol (GC)
 • Conan: The Dark Axe (většina platforem)
 • Knights of the Temple (většina platforem)

Tecmo (http://www.tecmoinc.com/)

 • Dead or Alive Online
 • Ninja Gaiden (Xbox)

THQ (http://www.thq.com/)

 • Red Faction (PS2, PC)
 • MX 2002 featuring Ricky Carmichael (PS2, Xbox, GBA)
 • New Legends (Xbox)
 • WWF Raw is War (Xbox)
 • WWF Smackdown! Just Bring It (PS2)
 • WWF Betrayal (GBC)
 • WWF Road to Wrestlemania (GBA)
 • WWF With Authority (PC)
 • Jimmy Neutron, Boy Genius-Multiple
 • Rugrats (GBA, PC)
 • The Wild Thornberrys (GBA)
 • SpongeBob SquarePants Operation: Krabby Patty (PC)
 • SpongeBob SquarePants: SuperSponge (GBA, PS One)
 • Rocket Power: Team Rocket Rescue (PS One)
 • Rock Power: Dream Scheme (GBA)
 • Tetris Worlds (GBA, PS2, PC, GameCube)
 • Hot Wheels Mechanix (PC)
 • Hot Wheels Extreme Racing (PS One)
 • Hot Wheels Advance (GBA)
 • Hot Wheels Jetz (PC)
 • Hot Wheels Emergency Patrol (GBC, PC)
 • Disney`s Atlantis: The Lost Empire (GBC, GBA)
 • Power Rangers Time Force (GBC, GBA, PC, PS One)
 • BASS Strike (PS2)
 • GT Advance Championship Racing (GBA)
 • Scooby-Doo and the Cyber Chase (GBA, PS One)
 • Star Wars Jedi Power Battles (GBA)
 • Moto GP (GBA)

Ubi Soft Entertainment (http://www.ubi.com/)

 • Beyond Good & Evil (GC, PS2, Xbox, PC)
 • Far Cry (PC)
 • Prince of Persia: The Sands of Time (GC, PS2, Xbox, PC)
 • Tom Clancy`s Rainbow Six 3 Raven Shield: Athena Sword (PC)
 • Tom Clancy`s Rainbow Six 3: Raven Shield (Xbox)
 • Uru: Ages Beyond Mist (PC)
 • XIII (GC, PS2, Xbox, PC)

US Army

 • America`s Army: Operations (PC)

Vivendi Universal (http://www.vivendiuniversal.com/)

 • Battlestar Galactica (PS2, Xbox)
 • Cold Winter (PS2, Xbox)
 • Crash: Nitro Kart (PS2, Xbox, GC, GBA)
 • Dr. Seuss` Cat in the Hat (PC, GBA)
 • The Fast and the Furious (PS2, Xbox)
 • Futurama (PS2, Xbox)
 • The Simpsons Hit and Run (PC, PS2, Xbox, GC)
 • Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds (PS2, Xbox, GC)
 • Hoyle Majestic Chess (PC, Xbox)
 • The Lord of the Rings: Treason of Isengard (PS2, Xbox)
 • Metal Arms (Xbox, GC)
 • Spyro
 • Tribes: Vengeance (PC)
 • Medal of Valor: Vietnam (PC, Xbox)

Valve Software (http://www.valvesoftware.com/)

 • Half-Life 2 (PC)

Wanadoo (http://www.wanadoo-edition.com/)

 • DAoC: Shrouded Isles (PC)
 • Rygar (PS2)
 • Sniper Elite (PS2, Xbox, PC)
 • Pilot Down (PS2, Xbox, PC)
 • Curse: the Eye of Isis (PS2, Xbox, PC)
 • IronStorm (PS2)
 • Chicago 1930 (PC)
 • Ryzom (PC)
 • Pax Romana (PC)
 • Jack The Ripper (PC)
 • RPM Tuning (PS2)
 • US Open / NGT / Roland Garros (PS2, Xbox, PC)
 • Pro Beach Soccer (PS2, Xbox, PC, GBA)
 • Raging Blades (PS2)

Xicat (http://www.xicat.com/)

 • ChopLifter: Crisis Shield (PS2)
 • Lotus Challenge (Xbox, GameCube, PC)
 • Zanzarah: The Hidden Portal (Playstation2, Xbox, GameCube)
 • Několik nových titulů!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce