E3 2005, den pátý - krásné ženy hrám vládnou

Ve shrnutí posledního dne letošní E3 se podíváme nejen na to, jak krásné hostesky letos reprezentovaly jednotlivé vydavatelské domy či tituly, ale projdeme si i poslední zprávy, které se objevily. A chybět samozřejmě nemohou ani přehled včerejších downloadů a galerie.
Kapitoly článku

Zprávy:

Všera v nočních hodinách středoevropského času skončila výstava E3 2005 a s ní i naše pravidelné infromační články a záplava aktualit, které ji provázely. těšit se mlžete již jen na závěrečné shrnutí a pak až zase za rok...

Reklama je mocná věc - jen se jí občas musí trochu pomoci. A pokud jsou počítačové především mužskou záležitostí, čím jim pomoci lépe než krásnými ženami? A když už jde o událost roku v branži - a tou E3 bezesporu je - očekává se, že zde budou jen ty nejkrásnější. A taky že ano. Herní společnosti utratily statisíce dolarů za modelky, které se v kostýmech herních hrdinek či jen ve firemních barvách snažili upoutat pozornost kolemjdoucích a přitáhnout je ke stánku, který reprezentovali. A jak se jim dařilo? Podívejte se na naše obrázk (viz následující kapitola) a trailer (viz sekce přehled downloadů) a myslím, že budete mít vcelku přesnou představu...

Sega AM2 na letošní E3 prezentovala mimo jiné ukázky z připravovaného pokračování VF ságy, kdy ukázky z arcade verze běžely na Xboxu 360, což rozpoutao rozsáhlé fámy o přechodu této legendy z PS2 právě na Xbox. Trailer na Virtua Fighter 5 představuje Akiru a Saru, kteří předvádějí katy v ingame grafice. Soudě podle reakcí lidí, kteří toto video viděli, jedná se o dokonalou ukázku next-gen možností grafiky; oblečení se přirozeně vlní a deformuje podle jejich pohybů a celkově grafika vypadá velmi realisticky. Footage a další informace se objeví po skončení E3 a pravděpodoně na letošním podzimním Tokyo Game Show.

Sony Online Entertainment ohlásili první datadisk k MMORPG Everquest 2. Nyní na E3 jsme se o Desert of Flames dozvěděli více. Hlavním městem pouště je tvrz banditů Maj`dul, ve které vládnou čtyři frakce - Dvůr mečů, Dvůr pravdy, Dvůr slz a Dvůr peněz. Každý z nich má své unikátní postavení ve městě a také své úkoly, které vám bude zadávat. Novinkou bude míra ovlivnění ostatních hráčů vašimi akcemi. Pokud bude mnoho lidí stranit jedné straně, získá ta navrch a bude mít výrazně více strážců. To může skončit až obří bitvou, kde se zbylé rody spojí a nastane velký zmatek. Protože je Maj`dul městem banditů, bude možno většinu NPC ve městě napadnout a pokud budete přehnaně fandit jednomu rodu, ostatní gardy mohou zase napadnout vás. Nejen pouští ale živ je člověk a tak se podíváme i na další novinky. Už jsme se dříve zmiňovali o zvýšení zkušenostního stropu na šedesátou úroveň. Přidáme ještě podrobnější informace o PvP arénách. Zde nepůjde jen o suché PvP, ale budou zde různé modifikace, jako třeba CTF, Hold The Line a mnohé jiné. Pokud se obáváte, že váš avatar na boje v aréně nestačí, můžete si zapůjčit některého z šampionů. Ti budou mít speciální schopnosti, navíc zpočátku jich bude dostupných jen pár, ostatní získáte poražením jejich předloh ve světě. Důležité datum pro všechny hráče je 12. září, kdy se datadisk objeví.

Švédští DICE se rozhodli, že naváží opět na sérii Battlefield a to rovnou moderními bojišti, jak je zobrazí Battlefield 2. Zabudují do hry spoustu důležitých možností, které dříve chyběly, jako třeba zlepšení hlasové komunikace. Nemusíte se teď obávat nevymáchaných teenagerů, komunikovat budete pouze na úrovni vlastní skupiny k veliteli, od něj k důstojníkovi. Vůbec důstojník bude důležitá postava, nejen že dokáže na mapě na chvíli odhalit pozice nepřítele, ale hlavně umí povolat dělostřeleckou podporu. Velmi tak závisí na týmové sehranosti a některé mapy podporují opravdu velké týmy, když na nich může hrát až 64 hráčů. Těšit se můžeme už za měsíc.

Přehled všech downloadů:

Hostesky E3 2005 (22,1 MB): stáhnout

EA a Xbox 360 (14,2 MB): stáhnout - Přehled titulů společnosti Electronic Arts, připravovaných pro Xbox 360

NHL 2006 (89,3 MB): stáhnout
Chronicles of Narnia (13,2 MB): stáhnout
Dakr Sector (60,8 MB): stáhnout
Everquest 2: Desert of Flames (60,9 MB): stáhnout
Fantastic Four (12,8 MB): stáhnout
Soul Calibur 3 (11,3 MB): stáhnout

V následující kapitole na vás čekají nejen obrázky sličných hostesek, ale i screenshoty z her jako Age of Conan, Juiced, Battlefield 2 nebo S.T.A.L.K.E.R.

Kapitoly článku

Témata článku: , , , , , , ,