E3 2006 na Doupěti!

Jak jsme vás již několikrát informovali, herní veletrh Electronic Entertainment Expo 2006 začne co nevidět. Doupě u toho samozřejmě nemůže chybět, a tak vás čeká týden nabitý kvanty novinek, článků a downloadů z právě ohlášených nebo nově představovaných her. Co pro vás konkrétně chystáme a jak bude letošní E3 vypadat?

E3 2006 tradičně začne ještě před otevřením bran výstavní haly, a to 9. května vývojářskou konferencí, na níž promluví zástupci všech velkých firem. Cílem konference je nastínit, jaké tituly budou v následujících dnech v hale Convention Centera představovány, a zároveň hráče (a především pak novináře, kteří zde budou přítomni) pořádně nažhavit. Na vývojářské konferenci by neměla chybět většina kapacit herního průmysluWill Wright, Peter Molyneux nebo třeba Hideo Kojima. Konference skončí 11. května, tedy den po otevření samotné výstavy.

Nejzajímavější část E3 2006 proběhne ve dnech 10. až 12. května. V halách losangeleského Convention Centra začnou své hry prezentovat asi čtyři stovky firem. Kromě samotných her dojde řeč také na next-gen konzole – Nintendo Wii a PS3. Chybět samozřejmě nebudou ani doprovodné akce (namátkou třeba výstava Into the Pixel). Nebudeme vás zde ale zbytečně zahlcovat sáhodlouhými seznamy firem, jež budou na E3 zastoupeny, ani line-upy s tituly či dalšími podrobnostmi o tom, co se bude v LA dít. Na to bude ještě dostatek času.

V nejbližší době totiž začne naše pre-E3 zpravodajství, v němž vás začneme postupně připravovat na to, co se v LA bude odehrávat. Po čas samotné výstavy potom připravujeme online zpravodajství 24 hodin denně a samozřejmě články přímo z LA, kam se vydá naše dvoučlenná výprava (Martin M. Boček a Kamil Gric). Máte se na co těšit!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A