E3 2019: To nejlepší z konference PC Gaming Show

Co přinesla letošní PC Gaming Show?
E3 2019: To nejlepší z konference PC Gaming Show
E3 2019: rozvrh konferencí a to nejočekávanější z výstavy

E3 2019: rozvrh konferencí a to nejočekávanější z výstavy

Tak už za sebou máme i konferenci určenou speciálně pro PC hráče. I když se na ní objevilo několik desítek her, tak o velké pecky byla docela nouze. Sice se na scéně objevily hry jako Borderlands 3 nebo Baldur’s Gate 3, ale o těch už jsme věděli dříve. Představené novinky jsou tak z většiny menší indie záležitosti.  

Odstartoval to návrat legendy. Kombinace taktické strategie a RPG jménem Evil Genius se dočká pokračování s podtitulem World Domination. Následoval větší a pro nás rozhodně očekávanější kousek. Vampire The Masquerade Bloodlines 2 vyjde na jaře příštího roku a také byl představen nový trailer.  

Pokud jste už někde zaslechli název hardcore hry Dwarf Fortress, tak koncept Starmanceru vám nebude cizí. Je to v podstatě velmi podobné, jen s tím rozdílem, že v tomhle případě vývojáři zvolili pixelartovou grafiku a celé to zasadili do sci-fi prostředí.  

Po smršti menších titulů jako je Midnight Ghost Hunt nebo Conan Chop Chop přišlo na řadu pokračování série Age of Wonders. S tímto dílem je to vůbec poprvé, co Age of Wonders nabídne sci-fi tematiku. AoW: Planetfall vychází už 6. srpna.  

Novinka od studia Rebellion, tedy tvůrců série Sniper Elite, nás docela zklamala. Jedná se totiž o pokračování jejich zombie série jménem Zombie Army 4: Dead War. Oproti tomu Planet Zoo od tvůrců Planet Coasteru vypadá opravdu dobře. Už je to dlouhá doba, co se na herní scéně objevil opravdu dobrý zoo tycoon a tento titul má velký potenciál vyplnit díru na trhu.  

Se svým projektem se také připomněl Yu Suzuki. Jeho Shenmue 3 po odkladu vyjde 19. listopadu. Následovalo ale docela velké překvapení. Songs of Conquest vám nejspíš nic moc neřekne, ale fanoušci série Heroes of Might & Magic by měli zpozornět, protože tento projekt si očividně bere velkou inspiraci z prvních tří dílů této série.  

Dalším z větších titulů, co se objevily na plátně, jsou Ancestors. Patrice Désilets nás přišel říct dalších pár podrobností o jeho chystané novince, ale opět jsme se nedozvěděli vůbec nic v souvislosti s datem vydání. To samé se stalo konec konců i v případě třetího Baldur’s Gate.  

Mimo to se ještě ukázala celá řada menších titulů, ale to hlavní, co jsme od letošní PC Gaming Show očekávali, bohužel nepřišlo. Řeč je o finálním odhalení nového dílu série Age of Empires. O tom, že se na něm pracuje už víme dva roky a před E3 se hodně mluvilo o tom, že PC Gaming Show nám přinese plnohodnotné odhalení. V souvislosti s touto legendární značkou jsme se ale dočkali bohužel jen oznámení definitivní edice druhého dílu. Tak snad za rok.   


Anglický záznam

Sledujte živé video od uživatele PCGamer na adrese www.twitch.tv

Český záznam

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

dnes | | 6 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A
Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Horace zdarma

Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Hor…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

17.  1.  2020 |