E3: Age of Empires 3 - objevujme Ameriku

Série Age of Empires si užila chvíli spánku a po odbočce k starověkým bohům v Age of Mythology se vrací zase do vyjetých kolejí. Teda pokud se tak při tom návalu novinek ještě dá říci. Tentokráte se ujmete pouze jednoho z osmi národů, které se snažily urvat si své místo na slunci v Novém světě. Velmi významným strategickým prvkem bude výstavba domovského města, které nebude přímo v jednotlivých bitvách dostupné, ale bude vám poskytovat bonusy podle vašich vylepšení. Hračičkové jistě ocení, že v tomto městě budete moci dělat skoro libovolné změny, dokonce měnit i barvy jednotlivých střech a chodníků.

O vylepšeních na straně grafiky nemá skoro ani cenu mluvit, ostatně vidíte je sami na obrázcích, ale zajímavé bude použití fyzikální části Havoc engine, které se projeví hlavně u kanónů. Nejen že budou pozoruhodně ničit budovy, ale při zásahu do pěchoty ji vyšlou vstříc nebesům. Jednotky zase budou moci automaticky tvořit takové formace, které jsou vhodné, takže při přečíslení protivníka jej automaticky obklíčíte. Nejen bojem živ je člověk a tak každý národ dostane vlastní vývojový strom. Pokud se dočkáte postupů mezi věky, můžete své alter ego i specializovat, třeba na pozemní, nebo námořní boj. A k ekonomickému vítězství vede cesta pomocí postavení železného koně, teda jako železnice. Už se těším na začátek listopadu, kdy snad hra vyjde.

  

  

  

  

  

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce