E3: Age of Empires 3 - objevujme Ameriku

Série Age of Empires si užila chvíli spánku a po odbočce k starověkým bohům v Age of Mythology se vrací zase do vyjetých kolejí. Teda pokud se tak při tom návalu novinek ještě dá říci. Tentokráte se ujmete pouze jednoho z osmi národů, které se snažily urvat si své místo na slunci v Novém světě. Velmi významným strategickým prvkem bude výstavba domovského města, které nebude přímo v jednotlivých bitvách dostupné, ale bude vám poskytovat bonusy podle vašich vylepšení. Hračičkové jistě ocení, že v tomto městě budete moci dělat skoro libovolné změny, dokonce měnit i barvy jednotlivých střech a chodníků.

O vylepšeních na straně grafiky nemá skoro ani cenu mluvit, ostatně vidíte je sami na obrázcích, ale zajímavé bude použití fyzikální části Havoc engine, které se projeví hlavně u kanónů. Nejen že budou pozoruhodně ničit budovy, ale při zásahu do pěchoty ji vyšlou vstříc nebesům. Jednotky zase budou moci automaticky tvořit takové formace, které jsou vhodné, takže při přečíslení protivníka jej automaticky obklíčíte. Nejen bojem živ je člověk a tak každý národ dostane vlastní vývojový strom. Pokud se dočkáte postupů mezi věky, můžete své alter ego i specializovat, třeba na pozemní, nebo námořní boj. A k ekonomickému vítězství vede cesta pomocí postavení železného koně, teda jako železnice. Už se těším na začátek listopadu, kdy snad hra vyjde.

  

  

  

  

  

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech starších generací konzole

Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech sta…

Sony podle všeho nasypalo spoustu zdrojů do tzv. Remastering Enginu, který spojí všechny generace do jedné.

4.  1.  2020 | | 7 N/A
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a …

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

3.  1.  2020 | | 4 N/A