E3 bude i letos bez Sony, společnost novinky představí jindy

Ani na E3 2020 se konference Playstationu konat nebude. Společnost Sony informaci včera potvrdila.
E3 bude i letos bez Sony, společnost novinky představí jindy

Oznámení všech informací o Playstationu 5 a jeho nadcházejících hrách se na E3 nedočkáme. Oficiální představení nás čeká zřejmě na události, kterou si Sony zorganizuje samo. Podle Sony Interactive Entertainment totiž není největší herní veletrh prostorem, na kterém by se společnost chtěla letos prezentovat.

Na rozdíl od nového Xboxu bude mít PS5 exkluzivní hry ke startu prodeje

Na rozdíl od nového Xboxu bude mít PS5 exkluzivní hry ke startu prodeje

"Po pečlivém zhodnocení jsme se rozhodli, že se nezúčastníme E3 2020. Máme obrovský respekt pro ESA jako organizaci, ale cítíme, že vize E3 2020 není pro nás správným prostorem k prezentování toho, na co se tento rok zaměřujeme. Budeme pracovat na naši strategii navštěvováním stovek herních událostí po celém světě. Chceme, aby se fanoušci cítili jako opravdová součást naší rodiny a měli přístup ke svému oblíbenému obsahu. Chystá se ještě spousta skvělých titulů na PS4 a s přicházejícím PS5 se opravdu máme na co těšit," sdělilo Sony Interactive Entertainment.

Unikly nové fotografie chystaného ovladače Dualshock 5 pro PS5

Unikly nové fotografie chystaného ovladače Dualshock 5 pro PS5

Sony se E3 neúčastnilo už v minulém roce a kromě výrobce Playstationu se k tomuto hernímu veletrhu obracejí zády i například EA, které pořádá ve stejnou dobu svoji vlastní konferenci EA Play. I tak si ale E3 drží jednoznačnou pozici jedničky mezi světovými herními veletrhy a nemusíte se bát, že by bylo letos o zajímavosti nouze. Přece jenom by se mělo představit to nejzajímavější ze startu nové generace konzolí. Kdy se ale dočkáme informací o PS5 a jeho exkluzivních titulech, to zatím nevíme.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A