E3: Co ukáží On Games?

Vydavatelská společnost On Games zveřejnila line-up titulů, které hodlá prezentovat na E3.

PC Football 2007 (Gaelco Multimedia, PC)
Jediný fotbalový manažer, který vám umožní nejen starat se o záležitosti spojené se správou mužstva, ale i hrát samotné zápasy. PC Fotbal 2007 v sobě kombinuje prakticky dvě odlišné hry.

The Legend of Dragon (Freak Frog, PC)
Third-person akce s lehkými RPG prvky, která vychází ze stejnojmenného televizního seriálu. Hlavní náplní hry bude, stejně jako v předloze, dvanáct znamení čínského zvěrokruhu... respektive to, aby se jejich kouzelná síla nedostala do špatných rukou. Každé ze znamení se může pochlubit klášterem, který je ve dne v noci bedlivě střežen. Vládce zvěrokruhu se však rozhodne přemoct obranu klášterů a spojit všechna znamení. Chce tak získat nepředstavitelnou sílu, s níž by ovládl celý svět. Hráči se mu v to budou snažit zabránit.

   

Wild Summer (Novarama, PC)
Third-person akční adventura, v níž se hráčům dostane do rukou netradiční hrdina – šestnáctiletý chlapec. Hra vás zavede do městečka Sun City, kde se s chlapcem pokusíte prožít divoké léto, jak ostatně evokuje samotný název titulu. Herní náplň si každý bude moct přizpůsobit svému gustu: Wild Summer počítá s naprostou volností světa, kdy budeme moct jezdit na kolečkových bruslích, pořídit si tetování, vést rozhovory s desítkami NPC ostav, hrát volejbal, basketbal, jezdit na kolečkových bruslích, balit holky atd. atd.

Shadows of War (Legend Studios, PC)
Válečná RTS, kterou již několik let vyvíjí tým Legend Studios. Hra je postavena na vlastním enginu, který počítá se všemi moderními efekty a podle prvních obrázků by měla grafika skutečně patřit mezi největší klady. Tvůrci však slibují mnohem víc: dramatický příběh rozložený mezi třicet historicky přesných misí, které nás zavedou do doby po první světové válce, systém hrdinů, desítky jednotek, několik hratelných stran a také multiplayer až pro 14 hráčů.

   

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A