E3: Devil May Cry 5 bude nejlepší díl série, tvrdí vývojáři

I když nic nebylo oficiální, o Devil May Cry 5 se vědělo už nějakou dobu před E3. I přes to se podařilo Capcomu nechat Nera publikum pobláznit a rozjásat. Pokud se i vy nemůžete téhle pecky dočkat, podívejte se s námi na obrázky a také informace, které k démonické řežbě zatím máme.

Devil May Cry 5 se bude odehrávat v Red Grave City. Strom, který svými kořeny vysává krev se zde náhle objevil a Nero jakožto hubitel démonů spěchá ve své obytné Devil May Cry dodávce městu na pomoc. Společnost mu dělá Nico, která sebe sama nazývá umělkyní se zbraněmi.

Příběh se bude odehrávat pár let po Devil May Cry 4 a ve hře najdeme všechno, co na sérii tak milujeme. Intenzivní akci, skvělou grafiku, kterou si místy budete plést se CGI filmečky, a doposud nejrychlejší hratelnost ze všech dílů. No, jestli tvůrci počítají i rebootem DmC, máme se na co těšit.

Fotorealistický styl tentokrát tvůrci prý zvolili proto, aby ukázali své kvality i v oblasti grafického zpracování. Série neměla kromě rebootu nový díl už deset let a dá se očekávat, že fanouškovská základna tak trochu ochabla. Devil May Cry tedy bude muset být opravdu špičkové, aby se dostalo zpět na vrchol.

E3: Nero se vrací v akcí nabušeném traileru k Devil May Cry 5

E3: Nero se vrací v akcí nabušeném traileru k Devil May Cry 5

Již tradičně se můžete snažit o fantastická komba, která vám vynesou stylové hodnocení SSS. A právě jejich možnosti by se měly rozšířit do doposud nevídaných rozměrů. Chytejte nepřátele, přitahujte si je, likvidujte je pistolí nebo mečem. Od stylového ničení démonů se prý nebudete moci odtrhnout.

Nero

Mladý lovec démonů, který ztratí svoji démonickou ruku Devil Bringer. Jeho parťačka Nico mu ale vyrobí náhradu, která vám bude při prořezávání cesty houštím démonů doslova k ruce.

Nico

Nico bude novou postavou v sérii, která se označuje za umělkyni se zbraněmi a jak se zdá, tak zcela opravněně. Její babička je prvotřídní puškařka Nell Goldstein. Je to právě ona, kdo Nerovi pomůže nahradit Devil Bringer. I když ji to stálo hodně síly, je pyšná na to, že mechanizmus dokázala zprovoznit. Její pohled na vlastní dílo, který nepřipouští žádné chyby a oplývá sebevědomím je jasným pozůstatkem jejího otce, který byl šílený vědec.

Nové obrázky s brutálními komiksovými souboji z Code Vein

Nové obrázky s brutálními komiksovými souboji z Code Vein

V Devil May Cry 5 na nás čekají tři hratelné postavy s unikátními pohyby a svým vlastním stylem. S Nerem a Dantem se dá počítat minimálně na devadesát procent, ale kdo bude třetí postavou, to se nechme překvapit. Hideaki Itsuno, který je se sérií od jejího vzniku ale tvrdí, že je to to nejlepší, co zatím Devil May Cry nabídlo. Doufejme, že má pravdu.

Devil May Cry vychází na jaře roku 2019 na PC, Xbox One i PS4.

Speciál: výstava E3 ze všech stran

E3, nebo také Electronic Entertainment Expo, je jedna z největších multimediálních výstav na světě. Koná se ve městě Los Angeles a nabízí pohled na nejočekávanějších herní projekty, technologie a přidružené zábavní trhy. 

Úvodem se konají konference největších světových vydavatelů: Electronic ArtsMicrosoftBethesdaUbisoft a Playstation.

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

 

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
To nejlepší z herní výstavy E3 2018: nové hity a budoucnost videoher

To nejlepší z herní výstavy E3 2018: n…

Největší světová multimediální výstava E3 je u konce a nám nezbývá, než se podívat na zoubek budoucnosti videoher.

18.  6.  2018 |