E3: Everquest 2: Desert of Flames - zahoříte láskou UPDATOVÁNO

Sony Online Entertainment ohlásili nedávno jejich první datadisk k MMORPG Everquest 2. Nyní na E3 jsme se o Desert of Flames dozvěděli více. Hlavním městem poště je tvrz banditů Maj`dul, ve které vládnou čtyři frakce - Dvůr mečů, Dvůr pravdy, Dvůr slz a Dvůr peněz. Každý z nich má své unikátní postavení ve městě a také své úkoly, které vám bude zadávat. Novinkou bude míra ovlivnění ostatních hráčů vašimi akcemi. Pokud bude mnoho lidí stranit jedné straně, získá ta navrch a bude mít výrazně více strážců. To může skončit až obří bitvou, kde se zbylé rody spojí a nastane velký zmatek. Protože je Maj`dul městem banditů, bude možno většinu NPC ve městě napadnout a pokud budete přehnaně fandit jednomu rodu, ostatní gardy mohou zase napadnout vás.

Nejen pouští živ je člověk a tak se podíváme i na další novinky. Už jsme se dříve zmiňovali o zvýšení zkušenostního stropu na šedesátou úroveň. Přidáme ještě podrobnější informace o PvP arénách. Zde nepůjde jen o suché PvP, ale budou zde různé modifikace, jako třeba CTF, Hold The Line a mnohé jiné. Pokud se obáváte, že váš avatar na boje v aréně nestačí, můžete si zapůjčit některého z šampionů. Ti budou mít speciální schopnosti, navíc zpočátku jich bude dostupných jen pár, ostatní získáte poražením jejich předloh ve světě. Důležité datum pro všechny hráče je 12. září, kdy se datadisk objeví.

  

  

  

  

  

Trailer (60,9 MB): stáhnout

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce