E3: Final Fantasy 13 ohlášena!

V rámci svojí dvou a půl hodinové tiskové konference před začátkem E3 ohlásila společnost Square Enix práce na dalším díle legendární RPG série – Final Fantasy XIII, exkluzivně pro PS3.

Tisková konference začala dvěma hodinami ukázek her sérií Final Fantasy a Dragon Quest, které se stále ještě chystají – Final Fantasy XII v angličtině, ke se slyšitelně nešetří na dabingu, Final Fantasy III pro Nintedno DS, Final Fantasy V a VI pro GBA, Dragon Quest Heroes: Rocket Slime, Final Fantasy VII Crisis Core, Dragon Quest Swords: The Masked Queen pro Nintendo Wii. Po dvou hodinách ale přišlo největší oznámení – ve vývoji je Final Fantasy XIII pro PS3! Společně k tomu se chystá i Final Fantasy Agito XIII pro mobilní telefony, ale verze pro PS3 je hlavním trhákem večera. Příběh údajně pojednává o těch, kteří vzdorují světu, uvidíme, kdo tím bude myšlen. Každopádně máme ještě hodně času, než nás tento skvost navštíví.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A