E3: Fotky z místa činu

Herní výstava Electronic Entertainment Expo sice odstartuje až zítra prostřednictvím tiskových konferencích, kde se bude prezentovat většina společností, vy si ale již nyní můžete prohlédnout obrázky přímo z místa činu. Obrázky ukazují okolí výstaviště – které letos vypadá jinak než obvykle. Jindy „relativně čistá“ hlavní budova Convention Centra se totiž proměnila v jednu velkou reklamní plochu Sony. Doslova z každého rohu (a schodu) na návštěvníky křičí slogan Play Beyond.

   
   
   
   
   
   

Jak jsme vás informovali již dříve, i my máme v Los Angeles své (šéf)redaktory. Martin M. Boček a Kamil Gric již brzy jistě přidají vlastní fotky a měli by se s vámi podělit o své dojmy z chystaných tiskovek a posléze i prezentace samotných her přímo na výstavišti. Dnes už ale od kluků nic nečekejte, v LA mají právě šest hodin ráno a vzhledem k několika hodinovému letu to vypadá na dlouhý spánek...

Zdroj: Jeux-France, vlastní

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A