E3: Gears of War a Viva Piñata i s expanzí na PC

O PC verzi apokalyptické akce Gears of War, která si vydobyla označení nejlepší hry na konzoli Xbox 360 a dotáhla to i na stříbrné plátno (hrají ji hackeři ve filmu Smrtonosná past 4.0), se spekuluje již od jejího prvního ohlášení. Dnes Microsoft na své noční konferenci dohady potvrdil – Gears of War vyjdou na staré platformě ještě tento rok a budou obohaceny hutným doprovodným obsahem. V původní materiály návrhářů totiž obsahovaly řadu konceptů i částí hotových úrovní, které se nakonec do finálního produktu nedostaly, a tak budou recyklovány nyní. Pětici zcela nových misí doplní jeden multiplayerový mód, editor map pro hračičky a podpora Games for Windows Live!, takže si hráči na PC budou moci zahrát multiplayer se svými kolegy třímajícími ovladač Xboxu.

  

Souběžně s Gears of War konvertuje Microsoft na PC také roztomilou budovatelskou strategii Viva Piñata, ve které se hráč stará o roztomilá papírová zvířátka a jejich vztahy. Na konzoli se strategický koncept příliš neosvědčil, nicméně PC je tomuto stylu otevřeno mnohem více. Tvůrci tak nádavkem přihazují i nově ohlášené rozšíření Viva Piñata: Party Animals, jež přinese 15 zábavných miniher, aby se papíráci nenudili. Oba tituly budou splňovat specifikace Games for Windows, přičemž lze po vzoru Lost Planet: Extreme Condition předpokládat i podporu DirectX 10.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sedn…

Parta kamarádů, velký gauč, jedna obrazovka. Mysleli jste si, že gaučový multiplayer už je mrtvý? Kde že. Stačí dobře hledat a my jsme to udělali za vás.

21.  7.  2018 | | 2 N/A