E3: Gears of War a Viva Piñata i s expanzí na PC

O PC verzi apokalyptické akce Gears of War, která si vydobyla označení nejlepší hry na konzoli Xbox 360 a dotáhla to i na stříbrné plátno (hrají ji hackeři ve filmu Smrtonosná past 4.0), se spekuluje již od jejího prvního ohlášení. Dnes Microsoft na své noční konferenci dohady potvrdil – Gears of War vyjdou na staré platformě ještě tento rok a budou obohaceny hutným doprovodným obsahem. V původní materiály návrhářů totiž obsahovaly řadu konceptů i částí hotových úrovní, které se nakonec do finálního produktu nedostaly, a tak budou recyklovány nyní. Pětici zcela nových misí doplní jeden multiplayerový mód, editor map pro hračičky a podpora Games for Windows Live!, takže si hráči na PC budou moci zahrát multiplayer se svými kolegy třímajícími ovladač Xboxu.

  

Souběžně s Gears of War konvertuje Microsoft na PC také roztomilou budovatelskou strategii Viva Piñata, ve které se hráč stará o roztomilá papírová zvířátka a jejich vztahy. Na konzoli se strategický koncept příliš neosvědčil, nicméně PC je tomuto stylu otevřeno mnohem více. Tvůrci tak nádavkem přihazují i nově ohlášené rozšíření Viva Piñata: Party Animals, jež přinese 15 zábavných miniher, aby se papíráci nenudili. Oba tituly budou splňovat specifikace Games for Windows, přičemž lze po vzoru Lost Planet: Extreme Condition předpokládat i podporu DirectX 10.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |