E3: Hitman: Blood Money

47 je jediné, jak jej poznáte. Toto číslo má vytetováno zezadu na plešaté hlavě, daří se mu však maskovat. Komu? Přeci Hitmanovi, který se dočká pokračování Blood Money. Ač sám nechce, musí být nájemným zabijákem. Ocitá se však uprostřed války drou společností, které se neváhají lidi, jako je on, použít a zahodit. Musí si dávat pozor na vlastní bezpečí. Za dobře odvedenou práci vydělá snad dost peněz, aby se mu podařilo navždy zmizet. Jediný problém je, že i vybavení něco stojí. A když ne jeho nákup, tak potom následné vylepšování jistě není zadarmo.

Nejen vylepšování zbraní a výbavy bude vaším cílem. Občas je také musíte umět použít, takže se dostáváte do misí. Zde bude údajně odděleno ovládání postavy a kamery, takže se můžete podívat pořádně za roh, aniž byste riskovali. Do vínku také dostanete nové schopnosti, jako třeba používání rukojmích místo živých štítů a nebo umísťování vábniček. Ale i vaši protivníci by měli získat nějakou tu mozkovou kůru navíc, takže po vás půjdou jako psi, jakmile jim zkřížíte cestu. Navíc se naučí i lépe vyhledávat nejlepší trasu, aby vás nesledovali někde úplně z cesty. To vše na podzim na PC, Xbox a PS2.

  

  

  

  

 

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce