E3: Indiány v Age of Empires 3

Nová várka obrázků  z připravovaného datadisku The Warchiefs pro Age of Empires 3.

   
   
   

Ensemble Studios se v datadisku rozhodlo dopřát hráčům možnost hrát za původní obyvatele amerického kontinentu. Můžeme se tak těšit na Indiány, kteří budou tvořit hlavní lákadlo hry. Spolu s nimi totiž nabude hratelnost úplně jiných rozměrů. Indiáni mají odlišné zbraně i způsob boje, a tudíž je jejich ovládání logicky zcela odlišné od evropských národů. Celkem budou k dispozici tři různé indiánské kmeny. Dva zůstávají zahaleny rouškou tajemství, zatím se potvrdila pouze účast Irokézů. Jde o vcelku jasnou volbu – Irokézové jako jedni z mála dokázali bělošským nájezdníkům dlouho odolávat, neboť se přizpůsobili jejich způsobu boje. Nebránili se střelným zbraním a dokonce se s nimi naučili zacházet lépe než většina bělochů. Kromě střelců se můžeme těšit i na řadu unikátních jednotek – bojovníka s tomahavkem, lučištníka či jezdce na koni. Kromě nových hratelných národů se původní hra rozšíří také o nové mapy, budovy a několik drobných změn co se domovského města týče. The Warchiefs se dostane na pulty obchodů již na podzim letošního roku.

Související informace (AoE 3 : The WarChiefs):
Platforma: PC
Žánr: RTS
Výrobce: Ensemble Studios
Vydavatel: Microsoft
Datum vydání: 2006

Zdroj: JeuxVideo


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce