E3: Killzone 2 bude v prodeji až v roce 2008

Když společnost Sony Entertainment před dvěma roky poprvé představila pokračování sci-fi střílečky Killzone, nejedno hráčské srdce zaplesalo radostí. Tehdy vydaný trailer měl navíc demonstrovat možnosti chystané next-gen konzole Playstation 3, díky čemuž na něj bylo radost pohledět. Dlouho se však nic nedělo, díky čemuž se na hru téměř zapomnělo. Až dnes tak zmíněná společnost titul vytáhla z mělkého hrobu, a potvrdila, že se na trhu objeví v průběhu příštího roku.

 

S sebou Killzone 2 přinese spoustu starých známých postav, včetně hlavního hrdiny Seva, jehož role bude znovu přiřknuta vám. Spolu s ním i s jeho spolubojovníky se tentokrát vypravíte na planetu Helghan, domov Helghastů, abyste odpověděli na jejich útok (proběhl na konci původního Killzone), a ukončili dlouholetou válku jednou provždy. Než se ovšem doberete vítězného konce, budete muset překonat desítky úkolů a podúkolů, které budou šikovně rozvíjet děj.

Krom zbrusu nového příběhu se hra dočká i notně vylepšeného grafického kabátku, který z vašeho černého miláčka (titul je vyvíjen exkluzivně pro Playstation 3) vyždímá maximum. Díky tomu se můžete těšit, že bude Killzone 2 plný dech beroucích speciálních efektů. Krom vizuálních změn se však hráči musí připravit i na ty „herní“. Nové prostředí vyžaduje novou taktiku boje, a tak se budete muset ve správnou chvíli správně rozhodovat, na čemž bude ostatně záviset váš život.

Kromě našlapaného singleplayeru pak bude stříbrná placka se hrou obsahovat i nejrůznější multiplayerové módy a mapy, které vám dovolí vyzkoušet reflexy vaše, i vašich kamarádů. Tolik k základním informacím. Herním novinářům, kteří se letošní E3 zúčastnili byla zpřístupněna i hratelná ukázka, takže jakmile se od Honzy Morkese dozvíme něco bližšího, hned vám dáme vědět.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A