E3: Killzone 2 bude v prodeji až v roce 2008

Když společnost Sony Entertainment před dvěma roky poprvé představila pokračování sci-fi střílečky Killzone, nejedno hráčské srdce zaplesalo radostí. Tehdy vydaný trailer měl navíc demonstrovat možnosti chystané next-gen konzole Playstation 3, díky čemuž na něj bylo radost pohledět. Dlouho se však nic nedělo, díky čemuž se na hru téměř zapomnělo. Až dnes tak zmíněná společnost titul vytáhla z mělkého hrobu, a potvrdila, že se na trhu objeví v průběhu příštího roku.

 

S sebou Killzone 2 přinese spoustu starých známých postav, včetně hlavního hrdiny Seva, jehož role bude znovu přiřknuta vám. Spolu s ním i s jeho spolubojovníky se tentokrát vypravíte na planetu Helghan, domov Helghastů, abyste odpověděli na jejich útok (proběhl na konci původního Killzone), a ukončili dlouholetou válku jednou provždy. Než se ovšem doberete vítězného konce, budete muset překonat desítky úkolů a podúkolů, které budou šikovně rozvíjet děj.

Krom zbrusu nového příběhu se hra dočká i notně vylepšeného grafického kabátku, který z vašeho černého miláčka (titul je vyvíjen exkluzivně pro Playstation 3) vyždímá maximum. Díky tomu se můžete těšit, že bude Killzone 2 plný dech beroucích speciálních efektů. Krom vizuálních změn se však hráči musí připravit i na ty „herní“. Nové prostředí vyžaduje novou taktiku boje, a tak se budete muset ve správnou chvíli správně rozhodovat, na čemž bude ostatně záviset váš život.

Kromě našlapaného singleplayeru pak bude stříbrná placka se hrou obsahovat i nejrůznější multiplayerové módy a mapy, které vám dovolí vyzkoušet reflexy vaše, i vašich kamarádů. Tolik k základním informacím. Herním novinářům, kteří se letošní E3 zúčastnili byla zpřístupněna i hratelná ukázka, takže jakmile se od Honzy Morkese dozvíme něco bližšího, hned vám dáme vědět.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

včera | | 5 N/A