E3: Legendární Tintin míří na konzole

Snaha Petera Jacksona a Stevena Spielberga o oživení populárního reportéra/vyšetřovatele Tintina a jeho věrného psa (jak se sakra jmenuje?) je chvályhodná. Nutkání dostat ho do všech domovů díky videoherní adaptaci už nikolv (všihni víme, jak hry podle filmů dopadají). S tímto rozhodnutím však nic nenaděláme, a tak se alespoň podívejme, co nám Ubisoft o chystaném titulu vlastně prozradil.

Ehm ... nic. S ohledem na zívací konferenci francouzského giganta to ale asi nikoho moc nepřekvapí. Vzhledem k povaze plánované hry se však dá docela dobře usuzovat, že půjde o věrný (sem tam upravený, či doplněný) přepis filmového snímku, jenž se má stát prvním dílem nadcházející trilogie. S trochou štěstí se tak dočkáme originálního audiovizuálního zpracování, silného příběhu a především přehršle hádanek.

Dost už ale vaření z vody, nějaké ingredience by to přeci jen chtělo. Snad se Ubisoft pochlapí (to co dnes brzy ráno v LA předvedli bylo jako kastrace bez narkózy) a ještě v průběhu E3 přinese nějaké konkrétnější informace.

Zdroj: 1UP

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |