E3: Na čem se vyvíjí hry pro PS3?

Zítřejší pre-E3 tisková konference přinese kromě informací o Wii také žhavé novinky ohledně druhé z očekávaných next-gen konzolí – PlayStation 3. Představena by měla být konečná podoba konzole, nový ovladač a také několik her.

Ještě před zveřejněním samotné konzole Sony vypustilo do světa obrázky development kitů – tedy zařízení, která vývojáři používají k vývoji her pro PS3. Jak je ze dvou níže umístěných screenů patrné, jsou dev-kity hodně velké. Oproti samotnému PS3 dokonce obrovské. Jsou také nesmírně hlučné a nevzhledné... na což si prý vývojáři stěžují. Očekávat designový skvost sice nemohli, na druhou stranu prý Sony mohlo alespoň trochu zapracovat na tom, aby dev-kity pracovaly tišeji. Však si sami představte, že byste měli strávit deset hodin denně ve společnosti něčeho, co hučí jako fén na vlasy... Doufejme, že samotná konzole nebude podobně hlučná.

  

Zdroj: Gamespot, Neogaf


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |