E3: Nokia připravuje novou platformu

Společnost Nokia ohlásila na letošní E3 v Los Angeles novou mobilní herní platformutelefony série N a Nokii S60. Tyto by měly být zaměřené na mobilní hraní her.

Hlavním vylepšením těchto mobilních telefonů by měla být aplikace na provozování a údržbu her. Díky ní by nákup nových mobilních her měl být dostatečně jednoduchý, aby se hry staly hlavním bodem zábavy s mobilními telefony. Nokia tak bude usilovat o tvorbu zábavných a jednoduchých her pro každého. Hlavní výhodou oproti současným mobilním telefonům bude dobré propojení s ostatními přístroji, které hráčům umožní všerůzně soutěžit, nebo spolupracovat.

Nokia se rozhodla spolupracovat se společností Gameloft, která se výrobou her pro mobilní telefony zabývá. Tím by chtěli nalákat ještě další hráče na široké množství různých titulů, jež pro ně budou připraveny. Rádi by tím také vytvořili hráčské komunity, kde se budou moci hráči setkávat, ať už reálně, nebo virtuálně. Přibude tak klasická možnost tvorby seznamů přátel, oblíbených protivníků a úhlavních nepřátel, včetně různých statistik, jak si vzájemně vedete. Budoucnost tedy vypadá zajímavě.

Zdroj: Nokia


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce