Nová generace Xboxu dorazí koncem příštího roku společně s Halo | E3

Project Scarlett konečně dostává reálné obrysy a datum uvedení na trh.
Nová generace Xboxu dorazí koncem příštího roku společně s Halo | E3

Microsoft na svojí konferenci E3 chce z neúčasti Sony opravdu dostat všechno, co jenom může a představuje jednu herní pecku za druhou. Záři reflektorů si pro sebe však nakonec získalo především oficiální představení projektu Scarlett. Nové generace konzole Xbox, která má na trh dorazit společně s čerstvým znovuzrozením série Halo -  Infinite.

Nová konzole má dorazit na trh koncem příštího roku, tedy kolem Vánoc, a její tvůrci přišli s příslibem, že dosáhne až 120FPS, rozlišení 8K a stejně jako v případě nového PlayStationu se mají stát načítací obrazovky minulostí díky využití SSD disku. Celkově má nová generace překonat výkon současného Xbox One X zhruba čtyřnásobně. To je bohužel zatím vše, co o hardwaru novinky víme, detaily ale budou přibývat v nadcházející době.

K tomu všemu navíc přidal Microsoft prvních pár slov o projektu xCloud. Vaše konzole Xbox One se stane vaším vlastní streamovacím xCloud serverem. Můžete pak hrát všechny hry ze své knihovny i ze služby Xbox Game Pass kdekoliv jenom budete chtít, a na jakémkoliv zařízení. Více bychom se měli dozvědět v říjnu, je ale jasné, že i Microsoft se přidává do rozjetého vlaku cloud gamingu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma