E3: Ohlášena alianční rasa v Burning Crusade

Je konec množstvím spekulací o nové rase Aliance v datadisku nejpopulárnějšího západního MMORPG. Do světa World of Warcraft v datadisku Burning Crusade přibude na stranu Aliance jako rovnováha k Blood elfům rasa Draenei. Potomci rasy Eredar, stejné rasy, k níž náležel Archimonde, dokázali odolat démonickému vlivu a uprchnout ze svého domovského světa s cílem jednou zničit moc Legie.

Draenei procestovali hodně světů, spřátelili se s Naaru - rasou bytostí blízkých Svatému světlu, které dává sílu paladinům Azerothu. Naaru posvětili Dreanei touto mocí, čímž z nich učinili přirozené spojence Aliance. Draenei navíc nenávidí orky, kteří je v Outland takřka vyhladili. Ke všemu nedávno Blood elfové uloupili vznešené rase jejich technologie a sabotáží jejich dimenzionální lodě zapříčinili zřícení této lodi právě na Azeroth.

  

Co do podoby jsou Draenei zvláštním kokteilem humanoidních a zvířecích rysů - podobně, jako Taureni. Ženské modely připomínají elfy, nicméně na hlavě jsou patrné výběžky, možná dokonce rohy. Mužští Draenei vzdáleně připomínají právě Taureny, a to výraznými kopyty a ocasem. Společná je modrá barva kůže. Do té míry, do jaké lze zatím srovnávat, jsou obě rasy chystaného datadisku přibližně stejně zajímavé a atraktivní.

  

Zdroj: Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play