E3: Prvních 90 sekund z traileru na MGS4

Metal Gear Solid 4 bude premiérou Solid Snakea na next-gen konzoli, není tedy divu, že na sebe na E3 strhne nemálo pozornosti. Na blogu legendárního tvůrce série Hideo Kojimy so objevil zvukový záznam z prvních 90 sekund traileru, který Sony chce v losangelském Convention Centeru představit. Audiozáznam je v japonštině, podle informací z blogu v něm probíhá tento rozhovor:

Snake: Válka se změnila. Náš čas skončil. Je konec naší války.

Cambell: Od manhattanského incidentu se zmírnila omezení pro vojenskou intervenci v cizích zemích, což zvyšuje poptávku po žoldácích. Války na celém světě dnes závisí hlavně na soukromých vojenských společnostech, jejichž věcí je i zásobování žoldáků. Tyhle společnosti se staly vážnou hrozbou.

Snake: Spojené státy vyvezly příliš své vojenské síly. Teď za to platí.

Campbell: Dohromady mají společnosti dost lidí na soupeření se Státy. Podle našeho vyšetřování pět největších společností řídí loutková korporace, která funguje jako mateřská společnost.

Snake: A ta mateřská společnost...?

Campbell: Outer Heaven.

Snake: Svět, ve kterém bude vždy místo pro vojáky...

Nejdůležitější na této krátké ukázce je odkaz na Outer Heaven, což je fiktivní opevněný stát v Africe a též společnost založená v původním Metal Gear. Outer Heaven byl také v této hře zničen a zmínky o něm v dalších hrách série byly jen nevýrazné, takže přítomnost názvu v traileru na Metal Gear Solid 4 je zatím nejasná. Snad celý trailer odhalí víc.

Zdroj: Gamespot, Hideoblog

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |