E3: Sony rozjíždí masivní reklamu

Po zvláštní reklamní kampani na loňské Electronic Entertainment Expo se Sony pouští do dalšího mohutného projektu. Loňské billboardy s nápisem "Welcome Chang3" měly upoutat na oficiální odhalení a pojmenování nové next-gen konzole. Zatímco však spojení slova Chang3 a Playstation 3 bylo zřejmé, letos Sony v Los Angeles vyvěšuje tajemnější a rafinovanější reklamy.

 

První z obřích billboardů je založen na hře kámen-nůžky-papír, přičemž ruka dělající nůžky má čepele místo prstů a ruka dělající kámen je skutečně kamenná. Druhá reklama ukazuje někoho na ohromné houpačce zavěšené na konstrukci připomínající oblouk v St. Luis. Na třetím obrázku překonává slečna lávovou řeku pomocí kruhů. Na posledním billboardu je člověk vrhající se ze srázu, který připomíná obří U-rampu.

 

Všechny reklamy mají společný slogan "Play Beyond" v horní části a logo Playstation dole, jejich význam je však zatím nejasný. Lze předpokládat, že slogan má představovat online službu a parafrázovat tak Xbox 360 a jeho "Jump In". Billboard s nůžkami a kamenem pak podle některých odkazuje na ovladač Playstation 3, jež by měl disponovat podobným snímáním pohybu, jako ovladač Nintenda Wii. Zatím se však jedná o teorie, které snad budou potvrzeny či vyvráceny na pre-E3 tiskové konferenci Sony v pondělí odpoledne losangelského času.

Zdroj: Gamespot, Jeux-france

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |