E3: Souhrnný přehled – část 2.

Už podruhé vám přinášíme souhrn všech nových informací a zajímavostí, které se objevily během výstavy E3 pořádané v Los Angeles. A o čem všem bude v článku řeč? Nové video z Doom III * Max Payne 2 oficiálně ohlášen * Konami se chystají dobýt PC trh * Film na motivy úspěšného titulu Deus Ex * Serious Sam míří na Xbox * A jako perličku najdete v našem přehledu také sbírku nových screenshotů a trailerů.
E3: Souhrnný přehled – část 2.

Po včerejších prvních obrázcích z hráči netrpělivě očekávaného titulu Doom III se na Internetu objevilo i nové video. To jest hlavní zprávou našeho dnešního přehledu. Ale i ty ostatní stojí za to, takže se nenechejte rušit a pokračujte ve čtení!

Nově ohlášené tituly a jiné zajímavosti:

 • Video z DOOM III
  Po včerejších prvních screenshotech vám dnes můžeme nabídnout i novou video ukázku, která má sama o sobě více než 7 minut! K dispozici je na serveru Fileplanet ve formátu Quicktime. Low-res verzi tohoto traileru najdete zde (8,4 MB), high-res verzi pak zde (92,1 MB).

  Na závěr se znovu pokochejte zmiňovanými obrázky.

   

   

 • Potvrzeno: Ve vývoji je Max Payne 2!
  Včera byl společnostmi Take 2, Remedy Entertainment a Rockstar Games konečně oficiálně ohlášen druhý díl skvělé akční hry Max Payne. V zákulisí se o jeho vývoji mluvilo již notnou dobu. Max Payne 2 vyjde s největší pravděpodobností někdy v roce 2003.

 • Matrix Online - nové MMORPG
  Poměrně krátkou dobu po ohlášení titulu Enter The Matrix přicházejí se svou troškou do mlýna také společnosti Monolith Productions a EON Entertainment. Ty hodlají vytvořit masivně multiplayerovou hru na motivy Matrixu, název hry zatím není znám.

 • Activision získali společnost Z-Axis Ltd
  Společnost Activision včera oznámila, že získala Z-Axis Ltd., vývojářské studio známé především titulem Dave Mirra Freestyle BMX. Tato firma aktuálně pracuje na dvou dalších titulech - Dave Mirra Freestyle BMX 3 a Aggressive Inline.

 • Představen titul Myst Online - obrázky & info
  Dnes byl společností Ubi Soft oficiálně představen nový titul Myst Online. Jak jste již z názvu mohli poznat, půjde o celosvětovou online adventuru. Nabídne nám bohatý příběh, skvělou grafiku či fantastickou hudbu a zvuky. Autoři slibují, že jejich konečný výtvor bude přístupný naprosto všem hráčům, i těm méně zkušeným. Titul Myst Online bude pro svůj běh využívat server ubi.com, vyjít má v roce 2003.

  Vypuštěn byl zatím pouze jeden jediný obrázek:

 • Datadisk k titulu Return to Castle Wolfenstein
  Server GameSpot přinesl zajímavou zprávu potvrzující práce na novém datadisku k titulu Return to Castle Wolfenstein. Zatím není znám jeho název, přinést by však měl po 10 nových misí pro single i multiplayer.

 • Spuštěny oficiální stránky DX2: Invisible War
  Společnost ION Storm spustila oficiální stránky titulu DX2: Invisible War. Samotné stránky jsou pouze ve Flashi, obsahují informace o hře a již dříve zveřejněné obrázky. Ty můžete najít pod tímto textem.

   

   

   

   

 • Film na motivy Deus Ex
  Filmová společnost Columbia Pictures včera oznámila, že získala práva k tvorbě sci-fi filmu postaveném na vynikající hře Deus Ex. Samotného projektu se ujme Laura Ziskin (např. Spider-Man). Konkrétnější informace o filmové adaptaci nejsou známy, stejně jako předpokládané datum uvedení do kin.

 • Pořádně ulítlý titul Zapper
  Společnost Infogrames dnes ohlásila nový titul Zapper, který si klade opravdu jen ty nejvyšší cíle - stát se nejzvláštnější a nejzábavnější hrou. Předpoklady pro to tento titul bezpochyby má. Budete běhat, skákat a hopsat přes všechny možné i nemožné překážky, plnit desítky hádanek a puzzlů a mnohem více. Samotná hra je připravována pro GBA, PC, Xbox, GameCube a PS2, předpokládané datum vydání jsou vánoce letošního roku.

  Na závěr pro vás máme 4 obrázky z PS2 verze této hry.

   

   

 • Konami se chystají ovládnout trh PC her
  Známá herní společnost Konami of America Inc. dnes vydala novou tiskovou zprávu, která ohlašuje vydání hotových či vyvíjených her této firmy také na klasické PC. Jak je vidno, i trh klasických počítačů je pořád stále lákavý. Ale pojďme se rovnou podívat na tituly, se kterými se tedy nakonec setkáme i na PC. V závorce za jménem titulu můžete najít předpokládané datum vydání:

  Frogger: The Great Quest (červen 2002)
  Shadow of Destiny (červen 2002)
  Konami Collector`s Series: Castlevania & Contra (červen 2002)
  Bomberman (září 2002)
  Konami`s Moto-X (říjen 2002)
  Frogger Classic (listopad 2002)
  Silent Hill 2 (listopad 2002)
  Evolution Snocross (listopad 2002)
  Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

 • Serious Sam bude i pro XBox
  Společnosti Take 2 a Gathering of Developers dnes ohlásily, že jejich výborná akční střílečka Serious Sam je v současné době v přípravě pro XBox. Hra by se měla v obchodech objevit na vánoce letošního roku.

 • Spuštěny stránky C&C Generals
  Spuštěny dnes byly oficiální stránky připravovaného a netrpělivě očekávaného titulu C&C Generals. Na samotných stránkách, které jsou mimochodem vytvořeny pouze ve Flashi, můžete najít nějaké podrobnosti o hře a také několik screenshotů.

 • Nové tituly od společnosti Konami
  Hned několik her představila dnes společnost Konami. Jedná se o celkem 4 nové tituly, které si nyní pojďme blíže představit.

  Frogger Classic (pracovní název) - Ano, náš malý zelený hrdina se vrací. Titul Frogger Classis by měl být v zásadě určen spíše mladšímu publiku, které si bude moci prohlédnout až 8 exotických a rozmanitých světů. Hra vyjde v roce 2002 pro GameCube, PS2, Xbox a PC.

   

  Frogger`s Adventures 2 (pracovní název) - I podruhé tu máme našeho malého hrdinu. Na GBA se tak dostanou další jeho dobrodružství, hráč bude mít k dispozici 6 herních světů a více než 17 levelů.

  Evolution Snocross - Konami připravují i nový závodní titul, který se tentokrát odehrává v nehostinných pustinách plných sněhu a ledu. Vaším úkolem bude nejen vyhrávat závody, ale také se dobře pobavit při skákání z velkých skokánků a při dalších zimních radovánkách. Titul Evolution Snocross vyjde v říjnu 2002 na PS2, XBox a PC.

   

  Moto-X - Poslední novinkou v našem seznamu jsou připravované motocyklové závody Moto-X, které se budou odehrávat v blízké budoucnosti. Tato hra vyjde taktéž v říjnu 2002, v přípravě jsou verze pro PS2, XBox a PC.

 • Ohlášen titul Taz: Wanted
  Populární postavičky Taze, Daffy Ducka, Wile E. Coyota, Tweetyho a Sylvester. Ty všechny vévodí připravovanému titulu Blitz Games, Taz: Wanted, který se žánrově zařadí do škatulky arkádových akcí. Hra je připravována pro PC, XBox, GameCube a PS2. Do obchodů se dostane v třetím čtvrtletí roku 2003.

 

E3 trailery:

 • Commandos 3 - první video!
  Na oficiální stránkách společnosti Pyro Studios se dnes v sekci download objevilo první video doposud neodhaleného třetího dílu skvělé hry Commandos. Video ukazuje více než minutu herních sekvenci, je k dispozici ve dvou AVI formátech.

 • Asheron`s Call 2 - E3 trailer
  Na oficiální stránkách připravované masivně multiplayerové hry Asheron`s Call 2 můžete najít trailer této hry, který je k vidění na E3.

 • Video ukázka Ghost Master
  E3 trailer titulu Ghost Master, který vyvíjí společnost Empire Interactive, můžete najít na stránkách serveru Computer and Video Games. Video ukázka má 48,8 MB, stahovat můžete odtud.

 • E3 trailer z Rainbow Six: Raven Shield
  Francouzské oficiální stránky titulu Rainbow Six: Raven Shield byly obohaceny o nový trailer, který slouží k prezentaci této hry na veletrhu E3. Video ukázka je ve formátu QuickTime, má 70,4 MB, stahovat můžete odtud.

 • Sbírka trailerů - Codemasters
  Dnes vám nabízíme také velkou sbírku trailerů z her společnosti Codemaster, které byly uveřejněny na oficiálních stránkách této firmy. Konkrétně se tedy jedná o tyto následující kousky.

  Dragon Empires
  Low-res verze
  High-res
  High-res AVI

  Race Driver
  Colin McRae Rally 3


Obrázky:

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |