E3: The Bourne Conspiracy – trailer

Pokud jste fanoušky Jasona Bourna, potažmo Matta Damona, který ho ve filmové podobě ztvárnil, jistě byste si neměli nechat ujít toto video. Společnost Vivendi Games dnes totiž krom kvanta nových screenshotů vypustila i historicky první trailer, reprezentující titul Robert Ludlum´s The Bourne Conspiracy. Pokud si rádi hrajete na agenty, a spíte s umělohmotnou pistolí pod polštářem, tohle je něco přímo pro vás.

Jmenovaný titul je ve vývoji pro next-gen konzole Xbox 360 a Playstation 3, přičemž mapuje události prvních dvou filmových dílů (The Bourne Identity a The Bourne Supermacy). A jako ve filmu, i ve hře své putování začnete v nafukovací vestě kdesi uprostřed moře. A tak, budete-li chtít zjistit pravdu, nezbude vám nic jiného než se vydat nejen do rušných ulic Marseille, a promluvit si s těmi správnými lidmi.

Díky tomu, že titul věrně nekopíruje dění na stříbrném plátně dostali vývojáři možnost implementovat do hry spoustu nových odboček a postav, které jsme neměli v kině možnost spatřit. Hra by tak měla získat na hloubce i na spádu, o který se ovšem bude starat hlavně kvalitní technické zpracování. Autoři si totiž vyhráli s tolik oblíbenými souboji, přičemž se snažili rovnoměrně namixovat situace, v nichž dojde na zbraně, a situace, v nichž vám budou muset postačit pěsti.

Ostatně na potyčkách tváří v tvář si titul velice zakládá. Dle slov lidí z High Moon Studios (tvůrci) bude The Bourne Conspiracy obohaceno o unikátní soubojový systém, který vám dovolí uvěřitelně reagovat na vzniklé situace, díky čemuž by měli šarvátky vypadat alespoň filmově, když už ne reálně.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A