E3: The Bourne Conspiracy – trailer

Pokud jste fanoušky Jasona Bourna, potažmo Matta Damona, který ho ve filmové podobě ztvárnil, jistě byste si neměli nechat ujít toto video. Společnost Vivendi Games dnes totiž krom kvanta nových screenshotů vypustila i historicky první trailer, reprezentující titul Robert Ludlum´s The Bourne Conspiracy. Pokud si rádi hrajete na agenty, a spíte s umělohmotnou pistolí pod polštářem, tohle je něco přímo pro vás.

Jmenovaný titul je ve vývoji pro next-gen konzole Xbox 360 a Playstation 3, přičemž mapuje události prvních dvou filmových dílů (The Bourne Identity a The Bourne Supermacy). A jako ve filmu, i ve hře své putování začnete v nafukovací vestě kdesi uprostřed moře. A tak, budete-li chtít zjistit pravdu, nezbude vám nic jiného než se vydat nejen do rušných ulic Marseille, a promluvit si s těmi správnými lidmi.

Díky tomu, že titul věrně nekopíruje dění na stříbrném plátně dostali vývojáři možnost implementovat do hry spoustu nových odboček a postav, které jsme neměli v kině možnost spatřit. Hra by tak měla získat na hloubce i na spádu, o který se ovšem bude starat hlavně kvalitní technické zpracování. Autoři si totiž vyhráli s tolik oblíbenými souboji, přičemž se snažili rovnoměrně namixovat situace, v nichž dojde na zbraně, a situace, v nichž vám budou muset postačit pěsti.

Ostatně na potyčkách tváří v tvář si titul velice zakládá. Dle slov lidí z High Moon Studios (tvůrci) bude The Bourne Conspiracy obohaceno o unikátní soubojový systém, který vám dovolí uvěřitelně reagovat na vzniklé situace, díky čemuž by měli šarvátky vypadat alespoň filmově, když už ne reálně.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |