E3: Tvrdá odpověď Microsoftu na PS3

Společnost Microsoft se rozhodla k odpovědi na prezentaci Sony, na které byl předveden ovladač k PS3. Shane Kim, manažer divize Microsoft Game Studios, se vyjádřil, že nebylo ukázáno nic nového.

Podle něj si Microsoft stále zachovává své trumfy v rukách, protože je výrazný rozdíl v ceně konzolí Xbox 360 za čtyři sta dolarů v plné výbavě a PS3 o polovinu dražší s šedesáti gigovým diskem. Podle Shane Kima bude mít Sony ještě těžké zvládnout své úmysly na celosvětové uvedení konzole na trh v jednom týdnu, stejně jako vytvoření on-line služby podobné Xbox Live!. Pokud se týká nového ovladače pro PS3, tak je k němu Shane Kim povinně skeptický a tvrdí, že o něco takového se neúspěšně snažili již dříve s Freestyle Pro. Naváží se také do Nintenda, když tvrdí, že si společnost vybírá pouze zbytkové hráče. Podle něj se hráči dočkají nejlepších ukázek až na tiskové konferenci Microsoftu, která právě teď probíhá.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |