E3: V Hothead Games chystají Swarm

Tvůrci vynikajících šíleností DeathSpank a Penny Arcade Adventures, Hothead Games, aktuálně kutí zbrusu nový titul - Swarm - který oficiálně představili na E3. Vydání hry je naplánováno na začátek příštího roku skrze digitální distribuci. Těšit se mohou majitelé PC, X360 i PS3.

 

Svou náplní Swarm hodně připomíná Lemmings, neboť i zde dostanete pod kontrolu asi 50 Swarmitů, které budete muset dostat z bodu A do bodu B tak, abyste nasbírali cennou DNA a alespoň jeden pimprlík vám zůstal. Se Swarmity vás proto čeká běhání, skákání, ničení, šťouchání, posouvání, vše proto, abyste se vyhnuli smrti.

Zároveň s tiskovou zprávou byl vypuštěn i debutový trailer, z něhož si lze vcelku bez problému udělat obrázek o tom, co vás za nějakého toho půl roku asi čeká.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Arkády, Logické
Výrobce: Hothead Games
Začátek prodeje: Q1 2011

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |