E3: Vyjde Too Human až příští rok?

Ač se to tak může na první pohled jevit, konference Microsoftu opravdu nebyla postavena pouze na oznámení nových počinů, a konverzí těch starších. Dokladem budiž zmínka o chystané epické akci Too Human, která je už více jak rok ve vývoji exkluzivně pro Xbox 360. Vydání zmíněné hry bylo původně naplánováno na konec letošního roku, ale po dnešku na to můžeme asi zapomenout. Titul Too Human se totiž objevil na seznamu her, které Microsoft plánuje vydat příští rok.

No, jelikož neradi smutníme sami, připomeneme těm, kteří hru neznají, o co vlastně jde. Prostřednictvím Too Human se ujmete role boha Baldura, a postavíte se na poslední zoufalou obranu lidstva před nepřátelskými stroji. Ve vašem nelehkém poslání vám pak budou nápomocny nejrůznější zbraně pro boj na dálku i tváří v tvář. Pokud špatně snášíte velký tlak (kterým zavinění vymření milionů lidí bezpochyby je) není nic jednoduššího, než hru rozehrát až s čtyřmi kamarády.

Krom vskutku působivého zpracování byste se navíc měli dočkat i orchestrálního hudebního doprovodu, jenž se bude dynamicky měnit v závislosti na dění na obrazovce. Inu, jak vidno, Too Human má opravdu vysoké ambice, když navíc dodáme, že se jedná teprve o první díl z plánované trilogie, jistě pochopíte proč neskrýváme nadšení.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |