Video | E3

Zajímavý thriller 12 Minutes vás uvězní v časové smyčce | E3

V novém thrilleru si zažijete následky všech možných činů. Jak přesně bude hra fungovat zatím zůstává záhadou.

Annapurna Interactive, vydavatel stojící za hrami jako What Remains of Edith Finch, Florence nebo třeba počítačovou verzí Journey, bude tentokrát mít na svědomí další indie hříčku, která vypadá nádherně a děsivě zároveň. Čeká nás v ní jeden malý byt a nespočet časových linek. Jaký přesně bude princip hry zatím můžeme jenom odhadovat.

V traileru se nám ukazuje večeřící pár, který vede rozhovor o tom, že muž už tuto realitu zažívá poněkolikáté. Následně se nám ukazuje hromada možných výsledků jednoho rozhodnutí. Ačkoliv jde o nenápadný indie kousek, vypadá koncept hry hodně zajímavě a pokud bude zábavně zpracovaný, mohlo by jít o další vynikající nezávislou hru, kterou by mělo na své pažbě Annapurna Interactive. 

Vžijete se do role manžela při romantické večeři, jejíž konec už ve většině případů nebude zdaleka tak romantický. Budete znovu a znovu zažívat stejnou část večera, dokud se vám nepodaří nashormážděné informace využít k tomu, abyste časovou smyčku prolomili. Detaily o vydání zatím nejsou příliš konkrétní. Hry bychom se ale měli dočkat v roce 2020 na PC a konzolích.

Váš názor Další článek: RPG The Outer Worlds ukazuje nový trailer, zahrajeme si v říjnu | E3

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,