E3: Zelda a další hry na Wii

O tom, že by se původní GameCube titul The Legend of Zelda: The Twilight Princess měl objevit na Wii, se vedly spory již počátkem tohoto roku. Dnes již však víme, že spekulace byly založeny na pravdivých informacích – Zelda se na Wii skutečně objeví a prostřednictvím speciálních ovladačů umožní hráčům projít hru, kterou důvěrně znají, tak, aby z ní měli zcela nové dojmy.

Ovladače by totiž měly být plně využitelné ve většině herních činností. Při soubojích bychom skrz ně měli ovládat meč, při rybaření prut a při střílení z luku samotný luk. O dalším využití Nintendo nemluví – detaily by měla přinést až zítřejší tiskovka na E3.

Všechny tyto informace pochází z článku magazínu Time, který měl kromě Zeldy možnost nahlédnout pod pokličku i dalším titulům. Sice nebyla zveřejněna konkrétní jména, ale i tak se dá představa o připravovaných hrách docela slušně vytvořit.

Čeká nás prý tenis, který také do poslední kapky vyždímá možnosti speciálních ovladačů Wii – máváním ovladačem v ruce budeme provádět všechny klasické údery počínaje kraťasy a konče servisem. Další představená „no name“ hra byla prezentována jako soubor různých miniher. Redaktor Times popisuje minuty strávené ve hře jako dobu, kdy „posiloval s činkami, rybařil, řídil auto, tančil a zabíjel mouchy“. To jen dokazuje, nakolik budou možnosti využití ovladačů Wii široké a kolik zábavy si s nimi užijeme...

Detaily - a dost možná i konkrétní názvy her - přinese zítřejší tiskovka. Samozřejmě vám o ní důkladně poreferujeme.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A