E3 živě - den první

Jak vypadal první den našeho E3 programu? Den obecně věnovaný konferencím, předváděčkám a rautům pro zmlsané novináře, kteří si vesele užívají, zatímco desítky dělníků v Convention Center mají plné ruce práce se stavbou stánků, vyvěšováním plakátů, opravami osvětlení a podobně?

Zatímco neděli jsme s Kamilem věnovali relaxaci, adaptaci na časový posun (9 hodin), na jiné klima (vedro a spousty smogu) a na americkou kulturu, dnes nám to již začalo. Byli jsme na prezentaci připravovaných projektů Activisionu a byli jsme se zaregistovat na E3. Že je to málo? Není. A kromě toho - je to jen začátek.

Na akci Activisionu jsme se potkali s výpravou Score v osobě Tukana (velmi milý člověk a skvělý propagátor, obzvláště co se týče vyzdvihování kvalit nabízených tortill, pokrových her pro konzole a PC a úrovně hry LA Dodgers) a několika lidí z Levelu (skupinka zmateně vyhlížejících osob hledajících se navzájem).

A jinak? Počasí je zamračené, město je v mlze smogu. Teploty dosahují čísel sice vysokých, leč únosných. Kvalita stravy je přímo úměrná naší schopnosti vyhnout se fast foodům. Nálada je vesměs optimistická. Americká kultura je stejná jako vždy – tedy dekadentní. V tom nejhorším slova smyslu...

  

Universal City - filmové městečko Universal Studios * Americká idyla, nebo kýč?

  

Reklama na PS3 * Přípravy na E3 v plném proudu

  

Kamil a Tukan míří k registraci * Kamilova registrace byla bezproblémová, jen paní nechtěla věřit, že to "není Tom Cruisë" * Obří poutač na Gears of Wars

  

Reklamy na hry jsou obří - a všude

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A