E3 živě - den první

Jak vypadal první den našeho E3 programu? Den obecně věnovaný konferencím, předváděčkám a rautům pro zmlsané novináře, kteří si vesele užívají, zatímco desítky dělníků v Convention Center mají plné ruce práce se stavbou stánků, vyvěšováním plakátů, opravami osvětlení a podobně?

Zatímco neděli jsme s Kamilem věnovali relaxaci, adaptaci na časový posun (9 hodin), na jiné klima (vedro a spousty smogu) a na americkou kulturu, dnes nám to již začalo. Byli jsme na prezentaci připravovaných projektů Activisionu a byli jsme se zaregistovat na E3. Že je to málo? Není. A kromě toho - je to jen začátek.

Na akci Activisionu jsme se potkali s výpravou Score v osobě Tukana (velmi milý člověk a skvělý propagátor, obzvláště co se týče vyzdvihování kvalit nabízených tortill, pokrových her pro konzole a PC a úrovně hry LA Dodgers) a několika lidí z Levelu (skupinka zmateně vyhlížejících osob hledajících se navzájem).

A jinak? Počasí je zamračené, město je v mlze smogu. Teploty dosahují čísel sice vysokých, leč únosných. Kvalita stravy je přímo úměrná naší schopnosti vyhnout se fast foodům. Nálada je vesměs optimistická. Americká kultura je stejná jako vždy – tedy dekadentní. V tom nejhorším slova smyslu...

  

Universal City - filmové městečko Universal Studios * Americká idyla, nebo kýč?

  

Reklama na PS3 * Přípravy na E3 v plném proudu

  

Kamil a Tukan míří k registraci * Kamilova registrace byla bezproblémová, jen paní nechtěla věřit, že to "není Tom Cruisë" * Obří poutač na Gears of Wars

  

Reklamy na hry jsou obří - a všude

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce