E3 zná své datum pro příští rok, pořadatelé chtějí oprášit zašlou slávu

Letošní ročník veletrhu E3 si bohužel neužijeme. Ten další už však má své datum konání.
E3 zná své datum pro příští rok, pořadatelé chtějí oprášit zašlou slávu

E3 v posledních týdnech bylo předmětem zpráv a spekulací především kvůli možnému zrušení letošního ročníku, které se nakonec potvrdilo. Teď se objevují alespoň nějaké zprávy, které nemají tak negativní nádech. Další E3 se uskuteční od 15. do 17. června 2021. Pořadatelé prý plánují přerod celého veletrhu. Ten nejspíše souvisí s dřívějšími zprávami, které informovali o snaze upoutat pozornost veřejnosti nově také přizváním influencerů a dalších osobností.

E3 chystá radikální změnu, chce přidat zaměření na influencery

E3 chystá radikální změnu, chce přidat zaměření na influencery

Letošní E3 si neužijeme kvůli pandemii COVID-19, která už má na svědomí nespočet světových akcí i dat vydání očekávaných herních titulů. Organizátoři původně zvažovali i možnosti toho udělat letošní ročník alespoň online formou, ale nakonec na tuto eventualitu nedojde. Herní vydavatelé svoji účast na E3 budou nahrazovat především vlastními online akcemi, které přinesou informace o jejich novinkách. Může tak jít o zlomový ročník pro E3, protože už nyní význam veletrhu mírně upadal ve světle toho, že někteří významní vydavatelé jako EA či Sony se ho přestali účastnit. Online akci uspořádá také IGN. Ponese název Summer of Gaming a své projekty na ní budou prezentovat vydavatelé jako Square Enix, Sega, Bandai Namco, Amazon, Google, Twitter, Devolver Digital, a THQ Nordic

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce