EA dodávají konzolové koutky do heren

Společnost Progamers, provozující síť heren PG Cyber Café, oznámila, že se dohodla s herním gigantem Electronic Arts na vytvoření EA konzolových koutků ve svých hernách. První dvě místa už jsou v provozu, do konce měsíce se mají přidat další tři.

Pokud zabrousíte do některé z pražských heren PG Cyber Café, máte možnost vyzkoušet si hraní v jednom ze dvou pražských EA konzolových koutků. Několik konzolí ze slavné trojice Wii, X360 a PS3 se tam těší na vaši návštěvu, podobně jako dvaatřicetipalcové displaye z tekutých krystalů, na které se bude promítat vámi hraný titul. Připraveny jsou pochopitelně hry z dílen Electronic Arts, jako například UEFA EURO 2008 a FIFA Street 3, závodní Need For Speed: ProStreet a Burnout Paradise, akční Army of Two, nebo Tiger Woods PGA Tour 08 a Ninja Reflex.

  

V blízké budoucnosti se můžete dočkat také přírůstku v podobě koutků pro herny v Brně a Zlíně, ve všech pak budou probíhat různé víkendové akce zasvěcené vždy právě vyšlému titulu od Electronic Arts. O víkendech se přitom o vaše pohodlí a informovanost postarají prý i proškolené hostesky, které v případě potíží s hraním poradí i konzolovým neznalcům. Pokud se tedy konzolí bojíte, můžete si vyzkoušet, že určitě nekoušou, jen vám příjemně sežerou spoustu volného času.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |