EA dodávají konzolové koutky do heren

Společnost Progamers, provozující síť heren PG Cyber Café, oznámila, že se dohodla s herním gigantem Electronic Arts na vytvoření EA konzolových koutků ve svých hernách. První dvě místa už jsou v provozu, do konce měsíce se mají přidat další tři.

Pokud zabrousíte do některé z pražských heren PG Cyber Café, máte možnost vyzkoušet si hraní v jednom ze dvou pražských EA konzolových koutků. Několik konzolí ze slavné trojice Wii, X360 a PS3 se tam těší na vaši návštěvu, podobně jako dvaatřicetipalcové displaye z tekutých krystalů, na které se bude promítat vámi hraný titul. Připraveny jsou pochopitelně hry z dílen Electronic Arts, jako například UEFA EURO 2008 a FIFA Street 3, závodní Need For Speed: ProStreet a Burnout Paradise, akční Army of Two, nebo Tiger Woods PGA Tour 08 a Ninja Reflex.

  

V blízké budoucnosti se můžete dočkat také přírůstku v podobě koutků pro herny v Brně a Zlíně, ve všech pak budou probíhat různé víkendové akce zasvěcené vždy právě vyšlému titulu od Electronic Arts. O víkendech se přitom o vaše pohodlí a informovanost postarají prý i proškolené hostesky, které v případě potíží s hraním poradí i konzolovým neznalcům. Pokud se tedy konzolí bojíte, můžete si vyzkoušet, že určitě nekoušou, jen vám příjemně sežerou spoustu volného času.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 5 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A