EA: "Dvě, tři nové hry každý rok"

Ačkoliv je společnost Electronic Arts známá především díky ždímání svých úspěšných titulů, k spočítání kolik dílů má třebas Need for Speed vám už nepostačí ani obě ruce, zvlášť pokud děláte na pile, poslední dobou jí nelze upřít snahu o oživení trhu zajímavými projekty, které však, co se prodejnosti týče, krapet zaostávají. Mirror's Edge, nebo Dead Space by si přitom slušné prodeje jistě zasloužily.

Je však dobře, že EA nad touto politikou ještě nezlomila hůl, a i do budoucna by její představitelé každý rok rádi uváděli na trh dvě, tři nové herní značky. Alespoň to v jednom z rozhovorů uvedl ředitel EA Games, Frank Gibeau: "Myslím, že v současné době reálná představa zahrnuje dvě až tři nové hry každý rok. A rozdělíme-li to mezi EA Partners a naše interní studia, můžu myslím s jistotou říct, že minimálně dvě nové hry každý rok zvládneme vydat."

Gibeau zároveň dodal, že se v EA snaží přijít se značkou, jíž by si hráči oblíbili, a na které by tak následně mohli navázat nějakým tím sequelem. Důvěru přitom vkládá nejen v Dead Space, jenž se pomalu rozlézá na další konzole, ale především v zajímavě vyhlížející Dante's Inferno. Na to se však, přinejmenším po příběhové stránce, bude navazovat hodně těžko.

Zdroj: CVG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sedn…

Parta kamarádů, velký gauč, jedna obrazovka. Mysleli jste si, že gaučový multiplayer už je mrtvý? Kde že. Stačí dobře hledat a my jsme to udělali za vás.

21.  7.  2018 | | 2 N/A