EA nefungovaly servery, hráči ve FIFA si museli o postup střihnout

Neprofesionalita EA v některých oblastech už snad ani není k smíchu.
EA nefungovaly servery, hráči ve FIFA si museli o postup střihnout

EA mezi jednotlivými komunitami her není příliš populární společností. Její hry jsou často pod palbou kritiky a lépe tomu není ani z hlediska přístupu k mikrotransakcím a ke komunitě samotné. Nyní se ale společnosti povedlo najít nové dno a absolutně pohřbít jakýkoliv dojem úrovně a profesionality z FIFA turnajů toho nejvyššího řádu. Hráči, kteří prošli první fází kvalifikace na následující finálový turnaj světové série čekalo pořádné překvapení. EA totiž mělo problém se servery u většiny svých her. A jak lépe takový problém vyřešit, než nechat profesionály rozsoudit jednoduchým "kámen, nůžky, papír". 

Už do první fáze kvalifikace se přitom dostávají pouze nejlepší hráči světa a postup do druhého turnaje je velkým úspěchem. Hráči tak samozřejmě vyjadřovali velké znepokojení tím, jak polovičatě EA situaci řešilo. Na Redditu se poté rozjela debata o tom, proč oba hráči ze vzájemného zápasu prostě neodmítli tento postup. Pokud by ale odmítli oba, nepostoupil by dál nikdo. Pak asi radši vezmete zavděk padesáti procenty. "Nemůžu tomu uvěřit. Právě jsme hráli kámen, nůžky, papír, protože jsme se nemohli spojit při LICENCOVANÉM EA KVALIFIKAČNÍM TURNAJI. WTF. Mám dost," napsal na Twiter Shaun Galea.

Prestiž turnajů nyní utrpěla pořádnou ránu a EA by za ně zasloužilo v nejlepším případě bojkot. Nebylo by to ostatně poprvé, co se FIFA hráči rozhodli fotbalovou hru bojkotovat alespoň tím, že hromadně přestanou kupovat balíčky, které ve hře jsou. To je totiž asi jediný způsob, jak na EA opravdu zapůsobit. Dokazuje to ostatně i fakt, že zprovoznění serverů pro zápasy trvalo EA několik hodin a problémy se opakovaly. Ale obchod s balíčky? Ten jel prakticky permanentně. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 8 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |