EA představilo logo své fotbalové novinky. FIFA pozná svého nástupce letos v létě

FIFA 23 je poslední ročník herního fotbalu, který vyšel v rámci této značky pod taktovkou společnosti EA. Už loni jsme se dozvěděli, že od letošního roku bude jejich fotbálek známý jako EA Sports FC a tentokrát se můžete podívat na logo této značky. Už v následujících dnech a týdnech ho uvidíte během zápasu světových lig jako je Premier League, Bundesliga nebo LaLiga. Velmi důležitou zajímavostí je také to, že se budoucnost fotbalu od EA v plné parádě ukáže v červenci

Kromě toho, že EA v tiskové zprávě opět dokazuje, že jejich hry budou i nadále zahrnovat oficiální licence těch největších lig, tak se v ní také píše, že EA Sports FC má být platformou, na které se bude tvořit, inovovat a vylepšovat fotbalový zážitek. To platí na PC, konzolích i na mobilech. Nové logo sdílely všichni výrobci konzolí, takže se nemusíte bát, že byste o fotbal od EA přišli na PlayStationu, Xboxu ani Switchi. U posledního jmenovaného doufáme, že půjde už o něco lepšího než o stejnou verzi s odlišnými soupiskami, jak to bylo v posledních několika letech.

V tomhle ohledu má EA rozhodně našlápnuto dobře. Prohlášení zástupců organizace FIFA o tom, že hry pod jejich licencí budou vznikat i nadále a bude to ten nejlepší fotbal, jsou zatím jen prázdná slova. Jejich projekty na blockchainu nás opravdu nepřesvědčily o opaku. Vzhledem k tomu, že oznámení detailů má přijít v červenci, je možné, že EA Sports FC bude odhaleno v rámci větší letní prezentace. Na druhou stranu bychom se nedivili, kdyby EA této události chtělo věnovat prostor zvlášť. 

Zdroj: EA

Diskuze (4) Další článek: Microsoft nabízí ovladač pro Xbox z rozdrcených CD. Rovnou k němu přibalil dobíjecí baterii

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,