EA prosí zaměstnance a komunitu o neprodlené hlášení obtěžování

V návaznosti na nedávné zprávy o zneuživání a obtěžování v herním průmyslu EA vyzývá o neprodlené reportování.
EA prosí zaměstnance a komunitu o neprodlené hlášení obtěžování

Společnost Electronics Arts vybízí zaměstnance i členy komunity o nahlašování případů sexuálního obtěžování. 

Podle prohlášení zveřejněného včera EA uvedlo, že stojí za každým, kdo v tomto odvětví měl zkušenosti se sexuálním obtěžováním či zneužíváním a vybízí, aby se jím ozval. 

Zde je celé prohlášení:

  • V posledních dnech jsme v našem odvětví viděli a slyšeli řadu znepokojujících příběhů o sexuálním obtěžování, zneužívání a nevhodném chování. Chceme, aby naše pozice byla naprosto jasná: tato chování nejsou nikdy v pořádku – ne v naších komunitách ani v žádných jiných. Společnost Electronic Arts podporuje každého, kdo se odhodlal k nahlášení zneužití a obtěžování a žádáme každého, aby tak učinil i při jakémkoliv druhu obtěžování nebo sexuálního zneužití.
  • Každé obvinění bereme vážné a vyšetřujeme ho. Jsme hluboce odhodlání zajistit bezpečné prostředí, aby lidé mohli vystoupit a jménem naší komunity podniknout správná opatření. Příběhy, které jsme nedávno slyšeli jasně ukazují, že v našem odvětví je stále ještě mnoho práce.
  • Pokud jste zaměstnancem EA a setkáváte se, nebo se setkali s obtěžováním, násilím nebo jiným nesprávným chováním, okamžitě to sdělte svému vedoucímu nebo vedení People Experience. Pokud se vám tento způsob nelíbí, můžete vše nahlásit anonymně prostřednictvím našeho programu Raise and Concern.
  • Pokud nejste zaměstnancem EA a setkali jste se s obtěžováním, násilím nebo byli zneužití jiným hráčem, členem Game Changer komunity, kompetitivním protihráčem či EA zaměstnancem, máte několik možností pro nahlášení, najdete je zde.
  • Nebudeme tolerovat toto chování, přesně jak je uvedeno v našem globálním prohlášení o lidských právech, kodexech kompetitivního hraní EA (EA Sports FIFA Global SeriesMadden NFL Championship SeriesApex Legends Competitive Gaming Rules) a naší Positive Play chartě.
  • Být součástí herní komunity, ať už jste zaměstnanec, tvůrce, hráč nebo kdokoli jiný, by mě být pozitivní, zábavný, spravedlivý, inkluzivní a hlavně – mít bezpečný zážitek. To je součástí našeho závazku k Positive Play a máme v úmyslu v tom pokračovat.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce