EA schválilo přejmenování série FIFA. Nový název by mohl být EA Sports Football Club

Opravdu se díváme na konec spolupráce mezi vývojářem EA a organizací FIFA?

Rozepře mezi společností Electronic Arts a asociací FIFA už sledujeme nějakou dobu a poslední dobou to vypadalo, že spolupráce opravdu skončí a fotbalová série FIFA si bude muset najít jiný název. Ten podle všeho EA už schválilo. Alespoň o tom informuje herní novinář Jeff Grubb ve své tradiční show Grubbsnax

"EA Sports Football Club, EA Sports FC, to je nový název pro sérii FIFA," řekl Grubb a dodal, že se EA pro tento krok odhodlalo po dlouhodobé rozepři s asociací. "Viděl jsem obchodní známku. Myslel jsem si, že může jít pouze o jakýsi online režim nebo tak něco, ale ne, jde o nový oficiální název hry."

Oficiální prohlášení by mělo přijít relativně brzy. EA je připraveno vyrazit dál bez nálepky FIFA a už nějakou dobu se k tomu kroku prý i připravovalo. Uvidíme, kdy přijde oznámení přímo od studia. 

Diskuze (1) Další článek: Tiny Tina’s Wonderlands ve startovním traileru láká na solidní akční blbůstku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru