EA si prodloužila pobyt ve Středozemi

Společnost Electronic Arts včera oznámila, že se dohodla s New Line Cinema a Tolkien Enterprises na prodloužení smluv, která jí umožní po celý další rok produkovat hry z prostředí stále populární Středozemě, přičemž může čerpat námět nejen z filmů, ale také z nesčetných knih. Místo konce letošního roku se tak EA s touto dojnicí rozloučí pravděpodobně na konci roku příštího.

Ku příležitosti prodloužení práv zmiňovaná společnost ihned oznámila, že pracuje na novém titulu z prostředí Tolkienova světa, avšak razantně popřela, že by se mohlo jednat o dokončení RPG Lord of The Rings: The White Council, jehož vývoj byl před několika měsíci zastaven. Jméno nového projektu - stejně jako další detaily - prozatím nebylo oznámeno.  Zodpovědní lidé ovšem prohlásili, že se má jednat o něco „zcela nového“. Doufejme, že nám tiskové prohlášení, které by se mělo objevit v následujících dnech či týdnech, poskytne více indicií.

Zdroj: Firing Squad

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |