EA škádlí pokračováním Dragon Age, Need for Speed a dalšími projekty

Dalšími projekty mám namysli třeba pokračování Battlefieldu a nový projekt studia Motive.
EA škádlí pokračováním Dragon Age, Need for Speed a dalšími projekty

V průběhu EA Play Live 2020 nás vydavatel zavedl na kratičkou prohlídku do studií BioWare, Criterion, DICE a Motive a my se tak mohli dozvědět, na čem vlastně momentálně pracují pro novou generaci.

Nutno podotknout, že EA oficiálně neprozradilo, o jakou hru BioWare se bude v následujícím klipu mluvit, faktem ale zůstává, že BioWare momentálně maká na dalším pokračování série Dragon Age a pohled, který nám EA poskytl opravdu na další Dragon Age vypadá. 

To, co se ale o Dragon Age 4 ví s jistotou je, že EA neplánuje hru vydat dříve než po skončení fiskálního roku 2020, který končí až v březnu 2021. Je docela možné, že se ho dočkáme až na začátku roku 2023. 

bioware_next-gen_dragon_age_4-600x333.jpg

Dále se jsme se mohli podívat na další Need for Speed a úplně poprvé omrknout vzhled aut. Stejně jako u Dragon Age od BioWare se toho o hře moc neví, každopádně nedávné lákání na Twitteru poodhaluje možný návrat do světa Undergroundu.

next_gen_need_for_speed-600x338.jpg

To, jaký bude nový Battlefield bylo také nakousnuto, avšak rozhodně ne nijak hodně. Jednalo se o nedotažené video, s pohledem na běžící armádu vojáků.

Tak jako u předchozích her, ani nový Battlefield nedorazí letos. Dá se ale očekávat, že by mohl vyjít v průběhu fiskálního roku 2022, který běží od dubna 2021 do března 2022. Jeden z vývojářů řekl, že tentokrát dokážou vytvořit opravdu epické bitvy v měřítku a věrohodnosti dříve neviděné. 

Nový projekt Motive byl také opravdu opatrně poodhalen. To, co jsme mohli vidět byla létající postava a schopnost pohybovat s předměty. Vypadá to, že pro nás EA chystá docela hodně kultovních sérií. Otázkou zůstává jen to, kdy se jich dočkáme. O tom ale příště.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |