EA slibuje předělávky kultovních her i zbrusu nové tituly v příštím roce

EA hodlá v nejbližších letech šlápnout do pedálů.

Vypadá to, že vydavatel Electronic Arts pracuje hned na několika zatím neohlášených hrách, které by měly vyjít ve fiskálním roce 2021. Informace pramení z konference investorů, stejně jako slib, že se zvýší kadence remasterů a remaků. 

V období mezi dubnem 2020 a březnem 2021 má EA vypustit na trh remastery světově populárních franšíz včetně už dříve oznámeného Command & Conquer. Bohužel ale netušíme, o jaké další kultovní hry půjde. 

Kromě předělávek se máme těšit také na dva zatím neoznámení projekty od vývojářů třetích stran, pravděpodobně hry ze soudku EA Originals. Podíváme-li se ještě dál za rok 2021, hned několik interních studií EA pracuje na AAA projektech. Jedná se o zbrusu novou značku od studia Motive a nové hry od veteránů jako DICE, BioWare, Maxis a Criterion. 

Výhled EA tedy zatím vypadá velmi slibně. 

Diskuze (1) Další článek: Ancestors: The Humankind Odyssey dorazí na konzole začátkem prosince

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách