EA slibuje Star Wars Jedi bez mikrotransakcí. Twitter je plný vtipných reakcí

V EA si s postupem času sami na sebe ušili bič a fanoušci se ho teď chopili i při sdělení skvělých zpráv.
EA slibuje Star Wars Jedi bez mikrotransakcí. Twitter je plný vtipných reakcí

Star Wars Jedi: Fallen Order je jednoznačnou bombou uplynulého víkendu a všechny určitě potěší, že půjde o singleplayerovou hru, která řekne ne mikrotransakcím a bude klást silný důraz na příběh. Fanoušci i přesto nemarnili ani vteřinu a EA okamžitě spražili na Twitteru hromadou ironických poznámek.

Příspěvek na Twitteru, který dobrou zprávu oznamuje doprovází poznámka "přijměte minulost", což jasně odkazuje na nevydařenou práci s loot boxy v minulých titulech nejen ze světa Star Wars."Žádné mikrotransakce, žádné loot boxy. A ne, nepřidáme je do hry později. Tohle je singleplayerové Star Wars pro ty, kdo jsou připravení stát se rytíři Jedi," oznamují EA na Twitteru. Hráči ale nezapomínají a hned se do EA pustili s nedůvěrou vůči jejich tvrzení a pořádnou dávkou sarkastických poznámek.

"Se skříženými prsty za zády"

"Sedíte na trůnu ze lží"

"Ironické" naráží jeden z uživatelů na hlavní moto hry, které je "nevěř nikomu".

"Lži" tvrdí popisek u gifu s admirálem Ackbarem a jeho slavnou hláškou "Je to past!".

"Apríl byl už před dvanácti dny"

EA je proslulé velmi agresivním přístupem k mikrotransakcím a jen tak to společnosti nejspíše nikdo neodpáře. Doufejme ale, že zde jde o první vlaštovku, která předznamenává budoucí zlepšení a upuštění od strategie, která tvrdila, že singleplayerové hry jsou již záležitostí minulosti. Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019 na PC, Xbox One a PS4.

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A