EA slibuje Star Wars Jedi bez mikrotransakcí. Twitter je plný vtipných reakcí

V EA si s postupem času sami na sebe ušili bič a fanoušci se ho teď chopili i při sdělení skvělých zpráv.
EA slibuje Star Wars Jedi bez mikrotransakcí. Twitter je plný vtipných reakcí

Star Wars Jedi: Fallen Order je jednoznačnou bombou uplynulého víkendu a všechny určitě potěší, že půjde o singleplayerovou hru, která řekne ne mikrotransakcím a bude klást silný důraz na příběh. Fanoušci i přesto nemarnili ani vteřinu a EA okamžitě spražili na Twitteru hromadou ironických poznámek.

Příspěvek na Twitteru, který dobrou zprávu oznamuje doprovází poznámka "přijměte minulost", což jasně odkazuje na nevydařenou práci s loot boxy v minulých titulech nejen ze světa Star Wars."Žádné mikrotransakce, žádné loot boxy. A ne, nepřidáme je do hry později. Tohle je singleplayerové Star Wars pro ty, kdo jsou připravení stát se rytíři Jedi," oznamují EA na Twitteru. Hráči ale nezapomínají a hned se do EA pustili s nedůvěrou vůči jejich tvrzení a pořádnou dávkou sarkastických poznámek.

"Se skříženými prsty za zády"

"Sedíte na trůnu ze lží"

"Ironické" naráží jeden z uživatelů na hlavní moto hry, které je "nevěř nikomu".

"Lži" tvrdí popisek u gifu s admirálem Ackbarem a jeho slavnou hláškou "Je to past!".

"Apríl byl už před dvanácti dny"

EA je proslulé velmi agresivním přístupem k mikrotransakcím a jen tak to společnosti nejspíše nikdo neodpáře. Doufejme ale, že zde jde o první vlaštovku, která předznamenává budoucí zlepšení a upuštění od strategie, která tvrdila, že singleplayerové hry jsou již záležitostí minulosti. Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019 na PC, Xbox One a PS4.

 

Nejnovější komentáře