EA Sports FC 24 se ukázalo v prvním traileru. Nástupce FIFA se naplno odhalí za pár dní

Před pár dny se začaly rojit spekulace o zářijovém vydání prvního ročníku EA Sports FC, ale nebude trvat dlouho a vývojáři nám vše představí oficiální cestou. Už nyní se můžete podívat na oznamovací video, ze kterého ale moc nevyčtete. Je ale jasné, že se budou moci kombinovat týmy mužů a žen. Pokud vás zajímají detaily, 13. července v 18:30 si nalaďte oficiální YouTube kanál, kde bude EA Sports FC 24 představeno v plné parádě. 

Tváří EA Sports FC 24 má podle úniků být Erling Haaland a po shlédnutí traileru je docela pravděpodobné, že tomu tak bude. Dokazuje to i odhalený přebal ultimátní edice hry, která mezi fanoušky způsobila značný rozruch. Sami posuďte, jak jsou na tom herní fotbalisté s kvalitou svých obličejů. V komentářích se často dočtete, že by si je kdekdo snadno spletl s výtvory z The Sims. 

Možná si řeknete, že tváře přeci jen nejsou tak důležité, když v průběhu hraní stejně vidíte hráče z dálky. V tomhle případě je ale na místě, aby si na kvalitě dalo EA patřičně záležet vzhledem k tomu, že se honosí všemožnými licencemi. Když některý hráč bude ve hře jen vzdáleně připomínat svoji reálnou podobu, fanoušci z toho určitě nadšení nebudou. 

Diskuze (7) Další článek: Black Panther dostane příběhovou akční adventuru. Vzniká v novém studiu Cliffhanger Games

Témata článku: , , , , , ,