EA Sports UFC 4 vás vrátí do oktagonu už v průběhu letošního srpna

Další díl oficiální bojovky je za rohem.

EA odhaluje další díl své populární bojovky z řad UFC, který dorazí na Playstation 4 a Xbox One už 14. srpna letošního roku, tedy za měsíc. Vypadá to, že na opravdovou novou generaci bojovky si ještě budeme muset počkat. Obálku letošního ročníku nám každopádně zkrášlí Israel Adesanya a Jorge Masvidal. 

EA Sports UFC 4 vypadá na klasickou evoluci s lehce vypiplanější grafickou stránkou a bohatší kariérou, ve které si svého svěřence protlačíte z amatérských zápasů na zadním dvorku až do šampionátů UFC. Souboje by měly působit mnohem více autenticky s mnoha novými animacemi a přechody, stejně jako zcela překopaným bojem na zemi. 

Chybět samozřejmě nebudou nové arény jako UFC Apex či Action Avenue a jak již obrázky napovídají, vydáte se i do dvorků a dalších "amatérských" arén jako vystřižených z filmu Krvavý sport. Novinkou mají být rychlé online šarvátky Blitz Battles a samozřejmě online šampionáty za pozici korunovaného krále UFC. 

V případě, že si titul předobjednáte, získáte možnost ihned po vydání hrát také za bonusové bojovníky, a to Anthony Joshua a Tyson Fury. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A