EarthWorm Jim 3D - Návrat akčního hrdiny!

Snad nemusím dlouze představovat asi nejpopulárnější žížalu na světě. Jeho šílená dobrodružství zná snad každý, a proto je mi skoro povinností vás informovat o faktu, že Interplay připravuje další díl akčního běsnění v hlavní roli s žížalou Jimem. Pojdme se teď všichni pospolu podívat do Jimamova světa a porozhlédnout se, co nového se tu za dobu hrdinova odpočinku změnilo.
EarthWorm Jim 3D - Návrat akčního hrdiny!
Snad nemusím dlouze představovat asi nejpopulárnější žížalu na světě. Jeho šílená dobrodružství zná snad každý, a proto je mi skoro povinností vás informovat o faktu, že Interplay připravuje další díl akčního běsnění v hlavní roli s žížalou Jimem. Pojdme se teď všichni pospolu podívat do Jimamova světa a porozhlédnout se, co nového se tu za dobu hrdinova odpočinku změnilo.

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Svět
Bohužel hlavním problémem třetího dílu je, že Jim vlastně neví kde je, protože poté, co mu na hlavu spadla kráva, upadl do bezvědomí a probral se až tady...V podivném světě Jimových fantasií, jakoby přejatého z jeho vlastní hlavy. Ač zmaten a pronásledován svými vlastními představami, zachová se Jim jako kladný akční hrdina a se zbraní v ruce se rozhodne najít místo, odkud je možno z tohoto světa utéci. Nebude to tak jednoduché protože...

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Grafika
...Svět, který on znal, neměl to, co tento má. Třetí rozměr. Uznejte, že bytost (zvířenu z toho nevyjímaje) určitě rozhodí, pakliže je celý život zvyklá na něco a najednou se objeví ve světě, který popírá vše co doposavad znala. Jim se tedy nejdřív musí zorientovat v prostoru. Vám jakožto virtuálnímu Jimovu ochránci v tom bude nápomocný pěkně napsaný grafický engine, disponující možností volby rozlišení od dnes tradičních 640x480 až do magických 1900x1200, to vše samozřejmě v plné barevné hloubce. Letmým pohledem na obrázky rozmístěné někde vůkol zjistíte, co jsem tím chtěl říct. Celý svět Jimových představ hraje barvami a veselými jakoby cartoon motivy známými z předchozích dílů. Chybět nemohou všemožné efekty při výstřelech zbraní atd. Pro ty milovníky Jima, kteří si ještě nepořídili 3d grafický akcelerátor, je dobré upozornit, že by tak měli rychle učinit, protože bez něj si nových dobrodružství veselé žížaly neužijí.

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Ostatní
Kolečka příběhu se začínají roztáčet a hustota informací řídnout. Už jen strohé zprávy propustí závoj tajemství, který Interplay ještě nehodlá odhalit. Těšit se můžeme na více než 30 druhů originálních nepřátel, několik hodin nespoutané zábavy, originální soundtrack s bezvadnými hláškami přímo od Jima :) atd. Jak jest z videa patrno proletíte se na pochybném vznášedle, pochlebovačně módnímu trendu předvedete všem “frajírkům”, jak se jezdí na prkně, kdy prknem bude cosi růžového a patrně i živočišného původu, a navštívíte nepřeberné množství lokací. Věřím, že už teď jste stejně dobře naladěni jako já, a tak vás povzbudím jednou opravdu veselou zprávou: JIM UŽ JE V AMERICE K DOSTÁNÍ!!! Během měsíce by měl spočinout i našich monitorech, tak se těšme, je totiž na co.

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Hardwarové nároky plné verze: Pentium 133, 3D grafický akcelerátor, 16 MB RAM, 4x CD-ROM.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

včera |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |