EarthWorm Jim 3D - Návrat akčního hrdiny!

Snad nemusím dlouze představovat asi nejpopulárnější žížalu na světě. Jeho šílená dobrodružství zná snad každý, a proto je mi skoro povinností vás informovat o faktu, že Interplay připravuje další díl akčního běsnění v hlavní roli s žížalou Jimem. Pojdme se teď všichni pospolu podívat do Jimamova světa a porozhlédnout se, co nového se tu za dobu hrdinova odpočinku změnilo.
EarthWorm Jim 3D - Návrat akčního hrdiny!
Snad nemusím dlouze představovat asi nejpopulárnější žížalu na světě. Jeho šílená dobrodružství zná snad každý, a proto je mi skoro povinností vás informovat o faktu, že Interplay připravuje další díl akčního běsnění v hlavní roli s žížalou Jimem. Pojdme se teď všichni pospolu podívat do Jimamova světa a porozhlédnout se, co nového se tu za dobu hrdinova odpočinku změnilo.

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Svět
Bohužel hlavním problémem třetího dílu je, že Jim vlastně neví kde je, protože poté, co mu na hlavu spadla kráva, upadl do bezvědomí a probral se až tady...V podivném světě Jimových fantasií, jakoby přejatého z jeho vlastní hlavy. Ač zmaten a pronásledován svými vlastními představami, zachová se Jim jako kladný akční hrdina a se zbraní v ruce se rozhodne najít místo, odkud je možno z tohoto světa utéci. Nebude to tak jednoduché protože...

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Grafika
...Svět, který on znal, neměl to, co tento má. Třetí rozměr. Uznejte, že bytost (zvířenu z toho nevyjímaje) určitě rozhodí, pakliže je celý život zvyklá na něco a najednou se objeví ve světě, který popírá vše co doposavad znala. Jim se tedy nejdřív musí zorientovat v prostoru. Vám jakožto virtuálnímu Jimovu ochránci v tom bude nápomocný pěkně napsaný grafický engine, disponující možností volby rozlišení od dnes tradičních 640x480 až do magických 1900x1200, to vše samozřejmě v plné barevné hloubce. Letmým pohledem na obrázky rozmístěné někde vůkol zjistíte, co jsem tím chtěl říct. Celý svět Jimových představ hraje barvami a veselými jakoby cartoon motivy známými z předchozích dílů. Chybět nemohou všemožné efekty při výstřelech zbraní atd. Pro ty milovníky Jima, kteří si ještě nepořídili 3d grafický akcelerátor, je dobré upozornit, že by tak měli rychle učinit, protože bez něj si nových dobrodružství veselé žížaly neužijí.

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Ostatní
Kolečka příběhu se začínají roztáčet a hustota informací řídnout. Už jen strohé zprávy propustí závoj tajemství, který Interplay ještě nehodlá odhalit. Těšit se můžeme na více než 30 druhů originálních nepřátel, několik hodin nespoutané zábavy, originální soundtrack s bezvadnými hláškami přímo od Jima :) atd. Jak jest z videa patrno proletíte se na pochybném vznášedle, pochlebovačně módnímu trendu předvedete všem “frajírkům”, jak se jezdí na prkně, kdy prknem bude cosi růžového a patrně i živočišného původu, a navštívíte nepřeberné množství lokací. Věřím, že už teď jste stejně dobře naladěni jako já, a tak vás povzbudím jednou opravdu veselou zprávou: JIM UŽ JE V AMERICE K DOSTÁNÍ!!! Během měsíce by měl spočinout i našich monitorech, tak se těšme, je totiž na co.

Earthworm Jim 3DEarthworm Jim 3D

Hardwarové nároky plné verze: Pentium 133, 3D grafický akcelerátor, 16 MB RAM, 4x CD-ROM.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

22.  3.  2018 | | 102 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 30 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Surviving Mars je ke stažení, podívejte se na trailer

Surviving Mars je ke stažení, podívejt…

Sci-fi simulátor kolonizace Marsu je k mání a vy si jej můžete zahrát už nyní.

16.  3.  2018 | | 7 N/A
Modifikace realismu pro Kingdom Come je ultimátní zkouškou trpělivosti

Modifikace realismu pro Kingdom Come j…

Nejnovější české dílko je těžké i samo o sobě. To ale není nic proti tomu, co z toho může udělat modifikace.

20.  3.  2018 |
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A