East Front - nová akce na obzoru

Russobit-M a Burut oznámili novou akci nazvanou East Front. Má se jednat o high-tech střílečku s kombinací 1st/3d person pohledu. Děj je zasazen do druhé světové války, která se však odehrává jinak, než jak ji známé z dějepisu. Spojencům se nepodaří v Norsku sabotovat německý atomový program, tudíž se Němcům v roce 1943 podaří úspěšně jadernou zbraň dokončit. Díky této strašlivé zbrani Němci totálně otočí průběh války, Rusy zaženou za Ural a spojencům nezbude nic jiného, než podepsání mírové smlouvy.
Přesouváme se o šest let dopředu. Karl Stolz, mladý a vysoce schopný člen Night Front (hnutí bojující proti nacistům) je zajat nacisty, ti jej dopraví do berlínského "blázince". Když se Karl na psychiatrii probere, ví, že byl na něm proveden nějaký strašlivý text, jehož detaily si ale nevybavuje. Znenadání mu ke svobodě pomůže Dr. Lenz. Karl se vydává za Kurtem Normanem, vůdcem Night Front, spolu kontaktují spojence a všichni se chtějí dopátrat toho, jaký test byl na Karlovi proveden.

Sami tvůrci o hře říkají, že má jednoduchý interface, skvělou grafiku a mise lze plnit několika způsoby.

Hned na úvod si zvolíte, zda chcete hrát realistickou, nebo fantastickou hru. Při realistické budete normálně bojovat, neobjeví se nic nereálného. Ovšem při fantastické se hlavní hrdina změní v monstrum a bude cestovat v čase.

Vývojáři si velice zakládají na nelinearitě misí. Když to budete nejméně čekat, stane se něco, co bude vyžadovat okamžité rozhodnutí, jenž určí další vývoj hry. Na toto rozhodnutí dostanete 10 až 15 vteřin, když se nestačíte rozhodnout, určí sama hra další postup.

Díky The emotion engine Liv Kristine budeme moci sledovat emoce postavy - panika, zoufalství, nenávist, atd. Takřka vždy, jak postava bude pociťovat silné emoce, bude se jednat o stěžejní body hry. A navíc při těchto "citových výlevech" získá hrdina speciální schopnosti - zda budou kladné, nebo záporné, to záleží na dané emoci.

Kromě obvyklých přestřelek se lze těšit i na honičky v automobilech.

Co se týče fyziky, East Front bude mít vlastní fyzikální engine. Ten dovolí hráči nějakým způsobem působit takřka na každý objekt. O grafiku se postará engine X-TEND.

Během hraní projdete 9 obsáhlých levelů, v nichž narazíte na 30 druhů unikátních nepřátel, k jejichž eliminování poslouží některá ze 20-ti zbraní. Během 70-ti procent misí budete spolupracovat se skupinkou spolubojovníků, občas jim budete moci velet, ale většinou budete jen řadoví vojáci a naopak tedy budete rozkazy plnit.

Screenshoty zatím nejsou k dispozici.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

dnes | | 8 N/A
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A