East Front - nová akce na obzoru

Russobit-M a Burut oznámili novou akci nazvanou East Front. Má se jednat o high-tech střílečku s kombinací 1st/3d person pohledu. Děj je zasazen do druhé světové války, která se však odehrává jinak, než jak ji známé z dějepisu. Spojencům se nepodaří v Norsku sabotovat německý atomový program, tudíž se Němcům v roce 1943 podaří úspěšně jadernou zbraň dokončit. Díky této strašlivé zbrani Němci totálně otočí průběh války, Rusy zaženou za Ural a spojencům nezbude nic jiného, než podepsání mírové smlouvy.
Přesouváme se o šest let dopředu. Karl Stolz, mladý a vysoce schopný člen Night Front (hnutí bojující proti nacistům) je zajat nacisty, ti jej dopraví do berlínského "blázince". Když se Karl na psychiatrii probere, ví, že byl na něm proveden nějaký strašlivý text, jehož detaily si ale nevybavuje. Znenadání mu ke svobodě pomůže Dr. Lenz. Karl se vydává za Kurtem Normanem, vůdcem Night Front, spolu kontaktují spojence a všichni se chtějí dopátrat toho, jaký test byl na Karlovi proveden.

Sami tvůrci o hře říkají, že má jednoduchý interface, skvělou grafiku a mise lze plnit několika způsoby.

Hned na úvod si zvolíte, zda chcete hrát realistickou, nebo fantastickou hru. Při realistické budete normálně bojovat, neobjeví se nic nereálného. Ovšem při fantastické se hlavní hrdina změní v monstrum a bude cestovat v čase.

Vývojáři si velice zakládají na nelinearitě misí. Když to budete nejméně čekat, stane se něco, co bude vyžadovat okamžité rozhodnutí, jenž určí další vývoj hry. Na toto rozhodnutí dostanete 10 až 15 vteřin, když se nestačíte rozhodnout, určí sama hra další postup.

Díky The emotion engine Liv Kristine budeme moci sledovat emoce postavy - panika, zoufalství, nenávist, atd. Takřka vždy, jak postava bude pociťovat silné emoce, bude se jednat o stěžejní body hry. A navíc při těchto "citových výlevech" získá hrdina speciální schopnosti - zda budou kladné, nebo záporné, to záleží na dané emoci.

Kromě obvyklých přestřelek se lze těšit i na honičky v automobilech.

Co se týče fyziky, East Front bude mít vlastní fyzikální engine. Ten dovolí hráči nějakým způsobem působit takřka na každý objekt. O grafiku se postará engine X-TEND.

Během hraní projdete 9 obsáhlých levelů, v nichž narazíte na 30 druhů unikátních nepřátel, k jejichž eliminování poslouží některá ze 20-ti zbraní. Během 70-ti procent misí budete spolupracovat se skupinkou spolubojovníků, občas jim budete moci velet, ale většinou budete jen řadoví vojáci a naopak tedy budete rozkazy plnit.

Screenshoty zatím nejsou k dispozici.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 | | 3 N/A
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 16 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 4 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A
Vychází ELEX od tvůrců Gothicu za doprovodu startovního traileru

Vychází ELEX od tvůrců Gothicu za dopr…

Duchovní nástupce Gothicu měl dlouhou cestu, sci-fi RPG ELEX ale míří do obchodů a doprovází jej startovní trailer. Kupujete?

17.  10.  2017 | | 4 N/A