East Front - nová akce na obzoru

Russobit-M a Burut oznámili novou akci nazvanou East Front. Má se jednat o high-tech střílečku s kombinací 1st/3d person pohledu. Děj je zasazen do druhé světové války, která se však odehrává jinak, než jak ji známé z dějepisu. Spojencům se nepodaří v Norsku sabotovat německý atomový program, tudíž se Němcům v roce 1943 podaří úspěšně jadernou zbraň dokončit. Díky této strašlivé zbrani Němci totálně otočí průběh války, Rusy zaženou za Ural a spojencům nezbude nic jiného, než podepsání mírové smlouvy.
Přesouváme se o šest let dopředu. Karl Stolz, mladý a vysoce schopný člen Night Front (hnutí bojující proti nacistům) je zajat nacisty, ti jej dopraví do berlínského "blázince". Když se Karl na psychiatrii probere, ví, že byl na něm proveden nějaký strašlivý text, jehož detaily si ale nevybavuje. Znenadání mu ke svobodě pomůže Dr. Lenz. Karl se vydává za Kurtem Normanem, vůdcem Night Front, spolu kontaktují spojence a všichni se chtějí dopátrat toho, jaký test byl na Karlovi proveden.

Sami tvůrci o hře říkají, že má jednoduchý interface, skvělou grafiku a mise lze plnit několika způsoby.

Hned na úvod si zvolíte, zda chcete hrát realistickou, nebo fantastickou hru. Při realistické budete normálně bojovat, neobjeví se nic nereálného. Ovšem při fantastické se hlavní hrdina změní v monstrum a bude cestovat v čase.

Vývojáři si velice zakládají na nelinearitě misí. Když to budete nejméně čekat, stane se něco, co bude vyžadovat okamžité rozhodnutí, jenž určí další vývoj hry. Na toto rozhodnutí dostanete 10 až 15 vteřin, když se nestačíte rozhodnout, určí sama hra další postup.

Díky The emotion engine Liv Kristine budeme moci sledovat emoce postavy - panika, zoufalství, nenávist, atd. Takřka vždy, jak postava bude pociťovat silné emoce, bude se jednat o stěžejní body hry. A navíc při těchto "citových výlevech" získá hrdina speciální schopnosti - zda budou kladné, nebo záporné, to záleží na dané emoci.

Kromě obvyklých přestřelek se lze těšit i na honičky v automobilech.

Co se týče fyziky, East Front bude mít vlastní fyzikální engine. Ten dovolí hráči nějakým způsobem působit takřka na každý objekt. O grafiku se postará engine X-TEND.

Během hraní projdete 9 obsáhlých levelů, v nichž narazíte na 30 druhů unikátních nepřátel, k jejichž eliminování poslouží některá ze 20-ti zbraní. Během 70-ti procent misí budete spolupracovat se skupinkou spolubojovníků, občas jim budete moci velet, ale většinou budete jen řadoví vojáci a naopak tedy budete rozkazy plnit.

Screenshoty zatím nejsou k dispozici.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce