East Front - nová akce na obzoru

vytisknout velikost písma
East Front - nová akce na obzoru

Russobit-M a Burut oznámili novou akci nazvanou East Front. Má se jednat o high-tech střílečku s kombinací 1st/3d person pohledu. Děj je zasazen do druhé světové války, která se však odehrává jinak, než jak ji známé z dějepisu. Spojencům se nepodaří v Norsku sabotovat německý atomový program, tudíž se Němcům v roce 1943 podaří úspěšně jadernou zbraň dokončit. Díky této strašlivé zbrani Němci totálně otočí průběh války, Rusy zaženou za Ural a spojencům nezbude nic jiného, než podepsání mírové smlouvy.
Přesouváme se o šest let dopředu. Karl Stolz, mladý a vysoce schopný člen Night Front (hnutí bojující proti nacistům) je zajat nacisty, ti jej dopraví do berlínského "blázince". Když se Karl na psychiatrii probere, ví, že byl na něm proveden nějaký strašlivý text, jehož detaily si ale nevybavuje. Znenadání mu ke svobodě pomůže Dr. Lenz. Karl se vydává za Kurtem Normanem, vůdcem Night Front, spolu kontaktují spojence a všichni se chtějí dopátrat toho, jaký test byl na Karlovi proveden.

Sami tvůrci o hře říkají, že má jednoduchý interface, skvělou grafiku a mise lze plnit několika způsoby.

Hned na úvod si zvolíte, zda chcete hrát realistickou, nebo fantastickou hru. Při realistické budete normálně bojovat, neobjeví se nic nereálného. Ovšem při fantastické se hlavní hrdina změní v monstrum a bude cestovat v čase.

Vývojáři si velice zakládají na nelinearitě misí. Když to budete nejméně čekat, stane se něco, co bude vyžadovat okamžité rozhodnutí, jenž určí další vývoj hry. Na toto rozhodnutí dostanete 10 až 15 vteřin, když se nestačíte rozhodnout, určí sama hra další postup.

Díky The emotion engine Liv Kristine budeme moci sledovat emoce postavy - panika, zoufalství, nenávist, atd. Takřka vždy, jak postava bude pociťovat silné emoce, bude se jednat o stěžejní body hry. A navíc při těchto "citových výlevech" získá hrdina speciální schopnosti - zda budou kladné, nebo záporné, to záleží na dané emoci.

Kromě obvyklých přestřelek se lze těšit i na honičky v automobilech.

Co se týče fyziky, East Front bude mít vlastní fyzikální engine. Ten dovolí hráči nějakým způsobem působit takřka na každý objekt. O grafiku se postará engine X-TEND.

Během hraní projdete 9 obsáhlých levelů, v nichž narazíte na 30 druhů unikátních nepřátel, k jejichž eliminování poslouží některá ze 20-ti zbraní. Během 70-ti procent misí budete spolupracovat se skupinkou spolubojovníků, občas jim budete moci velet, ale většinou budete jen řadoví vojáci a naopak tedy budete rozkazy plnit.

Screenshoty zatím nejsou k dispozici.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |