Eastside Hockey Manager získal oficiální licenci NHL

Společnosti SEGA Europe, Ltd. a Sports Interactive právě uzavřely zásadní smlouvy pro vydání hokejového manažeru. Získaly licence od dvou nejvlivnějších sportovních asociací - severoamerické NHL (National Hockey League®) a Asociace hráčů NHL (National Hockey League Players` Association® - NHLPA). Výsledkem je hra nazvaná NHL Eastside Hockey Manager.

Tyto smlouvy dávají firmě Sports Interactive právo používat všechna oficiální jména, loga a portréty týmů a hráčů, kteří patří ke špičce severoamerického profesionálního ledního hokeje. "Hokej se hraje všude na světě, ale skutečnou elitou tohoto sportu jsou týmy a hráči NHL," řekl Miles Jacobson, vrchní ředitel Sports Interactive. "Proto máme důvod domnívat se, že tyto dvě smlouvy jsou pro nás nejdůležitější a umožní nám do hry vložit prvek autenticity, který z ní učiní výjimku, kterou si určitě nenechá ujít žádný skutečný hokejový fanoušek."

   

I přes nový název však bude NHL Eastside Hockey Manager zahrnovat nejen NHL, ale celý svět profesionálního hokeje. Hra by měla obsahovat celkem 20 lig z celého světa (o licencích se jedná), včetně spojených lig Spojených států, Kanady a Finska, Velké Británie a Švédska a rakouské, české, dánské, norské a slovenské ligy. NHL Eastside Hockey Manager bude první nefotbalovou hrou od Sports Interactive. Její vývoj začal již v roce 2000, kdy byla původně koncipována a šířena jako sharewarová hra finských nadšenců, které vedl Risto `Riz` Remes. Hra bude nyní obohacena o velmi podrobné a realistické herní rozhraní, takže vás více vtáhne do světa vrcholového hokeje. Najdete tu velkou spoustu lig, seznamy hráčů i s detailním popisem vlastností a osobností a jako manažer máte možnost různých výměn, draftů a dalších obchodních jednání.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A