Echelon - Bethesda opět na koni

Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.
Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.

Jako člen elitních vzdušných sil bojujete ve 24. století nad nepřátelskou krajinou a neznámými městy. Autoři slibují více než 25 druhů různých létavců, od helikoptér až po futuristická vznášedla, přes stovku různých pozemních strojů a na sto dalších objektů. Každé letadlo má disponovat vlastním letovým modelem, což má spolu s variabilní výbavou strojů a větvícím se dějem zaručit zábavu na delší dobu.

V závislosti na úspěšnosti mladého pilota v plnění přidělených úkolů postupuje hráč na hodnostním žebříčku, což sebou přináší možnosti řízení dalších druhů strojů, lepšího vybavení a velení svým spolubojovníkům.

Podle slov autorů se bude Echelon pyšnit vlastním 3D enginem s realistickým modelováním krajiny ( kterou mimochodem nepřeletíte napříč dřív, než za 8 hodin reálného času ), detailním ztvárněním staveb a zohledněním nejrůznějších vlivů prostředí, například prachu.

Atmosféra hry má být údajně velice hustá, „až vám zbělí klouby na rukou“. Projekt manažer Echelonu Alexander Michailov (Buka Entertainment) říká : „Nikdy v nás hra nevyvolávala takové vzrušení, jako právě Echelon“. Jen aby nám nezbělely spíš vlasy, raději s definitivním soudem počkáme na demo. Obrázky, byť hezké, toho ještě o hře moc neprozradí. Kromě single-player kampaní hra samozřejmě podporuje multiplayer, například deathmatch nebo kooperativní mód. Hardwarové minimum se bude pohybovat okolo Pentia 200 Mhz, 32 MB RAM, 100 MB HDD, 3D akcelerátor, 4X CD ROM.

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 3 N/A
Podle Kingdom Come: Deliverance vznikla oficiální turistická příručka

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikl…

3.  8.  2018 | | 3 N/A
Red Dead Redemption 2 vypadá jako dokonalá westernovka od Tarantina

Red Dead Redemption 2 vypadá jako doko…

Rockstar špatné hry nedělá. A když spojíte divoký západ s jedním z nejlepších studií, máte zaděláno na hit.

12.  8.  2018 |
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
Fotoseriál z českého survival royale: Vigor pěkně zblízka

Fotoseriál z českého survival royale: …

Další český battle royale začíná vystrkovat růžky. Jak vypadá a jak působí?

7.  8.  2018 |