Echelon - Bethesda opět na koni

Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.
Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.

Jako člen elitních vzdušných sil bojujete ve 24. století nad nepřátelskou krajinou a neznámými městy. Autoři slibují více než 25 druhů různých létavců, od helikoptér až po futuristická vznášedla, přes stovku různých pozemních strojů a na sto dalších objektů. Každé letadlo má disponovat vlastním letovým modelem, což má spolu s variabilní výbavou strojů a větvícím se dějem zaručit zábavu na delší dobu.

V závislosti na úspěšnosti mladého pilota v plnění přidělených úkolů postupuje hráč na hodnostním žebříčku, což sebou přináší možnosti řízení dalších druhů strojů, lepšího vybavení a velení svým spolubojovníkům.

Podle slov autorů se bude Echelon pyšnit vlastním 3D enginem s realistickým modelováním krajiny ( kterou mimochodem nepřeletíte napříč dřív, než za 8 hodin reálného času ), detailním ztvárněním staveb a zohledněním nejrůznějších vlivů prostředí, například prachu.

Atmosféra hry má být údajně velice hustá, „až vám zbělí klouby na rukou“. Projekt manažer Echelonu Alexander Michailov (Buka Entertainment) říká : „Nikdy v nás hra nevyvolávala takové vzrušení, jako právě Echelon“. Jen aby nám nezbělely spíš vlasy, raději s definitivním soudem počkáme na demo. Obrázky, byť hezké, toho ještě o hře moc neprozradí. Kromě single-player kampaní hra samozřejmě podporuje multiplayer, například deathmatch nebo kooperativní mód. Hardwarové minimum se bude pohybovat okolo Pentia 200 Mhz, 32 MB RAM, 100 MB HDD, 3D akcelerátor, 4X CD ROM.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

24.  4.  2018 | | 239 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A