Echelon - Bethesda opět na koni

Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.
Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.

Jako člen elitních vzdušných sil bojujete ve 24. století nad nepřátelskou krajinou a neznámými městy. Autoři slibují více než 25 druhů různých létavců, od helikoptér až po futuristická vznášedla, přes stovku různých pozemních strojů a na sto dalších objektů. Každé letadlo má disponovat vlastním letovým modelem, což má spolu s variabilní výbavou strojů a větvícím se dějem zaručit zábavu na delší dobu.

V závislosti na úspěšnosti mladého pilota v plnění přidělených úkolů postupuje hráč na hodnostním žebříčku, což sebou přináší možnosti řízení dalších druhů strojů, lepšího vybavení a velení svým spolubojovníkům.

Podle slov autorů se bude Echelon pyšnit vlastním 3D enginem s realistickým modelováním krajiny ( kterou mimochodem nepřeletíte napříč dřív, než za 8 hodin reálného času ), detailním ztvárněním staveb a zohledněním nejrůznějších vlivů prostředí, například prachu.

Atmosféra hry má být údajně velice hustá, „až vám zbělí klouby na rukou“. Projekt manažer Echelonu Alexander Michailov (Buka Entertainment) říká : „Nikdy v nás hra nevyvolávala takové vzrušení, jako právě Echelon“. Jen aby nám nezbělely spíš vlasy, raději s definitivním soudem počkáme na demo. Obrázky, byť hezké, toho ještě o hře moc neprozradí. Kromě single-player kampaní hra samozřejmě podporuje multiplayer, například deathmatch nebo kooperativní mód. Hardwarové minimum se bude pohybovat okolo Pentia 200 Mhz, 32 MB RAM, 100 MB HDD, 3D akcelerátor, 4X CD ROM.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát nebo přát k Vánocům

Nejlepší hry pro PC, které si teď může…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

10.  11.  2018 | | 3 N/A
Red Dead Redemption 2: zážitek nové generace (recenze)

Red Dead Redemption 2: zážitek nové ge…

Je vůbec nutné uvádět jednu z nejočekávanějších her letošního roku?

1.  11.  2018 | | 20 N/A
Hráči vyrazili na Divoký západ, nafotili nádherné snímky z herního hitu

Hráči vyrazili na Divoký západ, nafoti…

Red Dead Redemption 2 je stejně jako každá hra Rockstaru jako stvořená pro típání krásných pohlednic.

2.  11.  2018 |
Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla oznámena předělávka Reforged

Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla o…

Čtvrtý díl se bohužel nechystá, fanoušci Warcraftu ale dostali pěkný dárek od Blizzardu.

3.  11.  2018 | | 24 N/A
Sid Meier

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit -…

Jednou z očekávaných deskoherních novinek letošního podzimu byla bezpochyby nová Civilizace s přídomkem Nový úsvit. Jak se nástupce dnes už legendární Sid Meier´s Civilization povedl?Prozradíme vám, že v konkurenci strategických her se rozhodně neztratí, ale více už v naší recenzi.

4.  11.  2018 | | 1 N/A