Echelon - Bethesda opět na koni

Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.
Vážení příznivci sci-fi akčních záležitostí, těšte se ! Firma Bethesda Softworks ( kterou spíš znáte, jako tvůrce RPG her série The Elder Scrolls ) připravuje na třetí kvartál letošního roku futuristický letový simulátor z prostředí bojových akcí nad povrchem neznámé planety.

Jako člen elitních vzdušných sil bojujete ve 24. století nad nepřátelskou krajinou a neznámými městy. Autoři slibují více než 25 druhů různých létavců, od helikoptér až po futuristická vznášedla, přes stovku různých pozemních strojů a na sto dalších objektů. Každé letadlo má disponovat vlastním letovým modelem, což má spolu s variabilní výbavou strojů a větvícím se dějem zaručit zábavu na delší dobu.

V závislosti na úspěšnosti mladého pilota v plnění přidělených úkolů postupuje hráč na hodnostním žebříčku, což sebou přináší možnosti řízení dalších druhů strojů, lepšího vybavení a velení svým spolubojovníkům.

Podle slov autorů se bude Echelon pyšnit vlastním 3D enginem s realistickým modelováním krajiny ( kterou mimochodem nepřeletíte napříč dřív, než za 8 hodin reálného času ), detailním ztvárněním staveb a zohledněním nejrůznějších vlivů prostředí, například prachu.

Atmosféra hry má být údajně velice hustá, „až vám zbělí klouby na rukou“. Projekt manažer Echelonu Alexander Michailov (Buka Entertainment) říká : „Nikdy v nás hra nevyvolávala takové vzrušení, jako právě Echelon“. Jen aby nám nezbělely spíš vlasy, raději s definitivním soudem počkáme na demo. Obrázky, byť hezké, toho ještě o hře moc neprozradí. Kromě single-player kampaní hra samozřejmě podporuje multiplayer, například deathmatch nebo kooperativní mód. Hardwarové minimum se bude pohybovat okolo Pentia 200 Mhz, 32 MB RAM, 100 MB HDD, 3D akcelerátor, 4X CD ROM.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A