ECTS: Den první – akce se rozjíždí

Po vyčerpávajícím úvodu z příjezdu do Londýna tu máme další porci zážitků a poznatků z výstavy ECTS. Žije to tu, ale to není přímo předmětem tohoto článku – pokud vás tedy zajímá povšechné povídání ze strany prostého smrtelníka, určitě si počtete. Faktické články budou co nevidět.
ECTS: Den první – akce se rozjíždí
Nebýt Honzovy poznámky v příspěvcích k prvnímu článku, snad by mě ani nenapadlo přeskakovat některé partie mého malého cestopisu z Londýna, nicméně začínám trucovat, takže máte smůlu – přejdu tedy rovnou k suchopárným faktům, která budou z hlediska čtenáře určitě zajímavější.

První noc v Londýně, kýchající soused v hotelu, vynikající káva a toasty po ránu, co víc dodat… opomenu-li to, že mi bylo krátce op ránu lehce zima a že redukce na připojení nabíječky na mobil do britských zásuvek začala vypovídat poslušnost, pak jsem prožil zcela normální ráno plné vzpomínek na předcházející den a noc. Velké město, velké vzpomínky, spousta práce před sebou a dobrá nálada – znáte jiné prostředky, jak se cítit fajn?

Cestu do Olympia Exhibition Hall vážím po krátké rozvaze pěšky – neprší, svítí slunce, všechno od desetimetrových limuzín po Mercedesy třídy A se leskne, všichni mají radost ze života, kdyby všude nebyla auta, možná bych i slyšet zpívat ptáky – i když kdoví…

Dnes již vypadá Olympia Hall úplně jinak než včera – všechno je uhlazené a učesané, všude stojí více či méně usměvavé hostesky a po výstavišti pobíhá několik atrakcí jako například lepé děvy se sukněmi takové délky, že se snad o délce už ani mluvit nedá, nebo obrovský tvoreček ze hry Anarchy Online norského Funcomu. Všichni se usmívají (ještě) a jsou zvědaví, co bude následovat dál – stejně jako my.

Před vchodem do Press Centra nacházím kousek domoviny – totiž Vreca a Honzu Bílka z Bonuswebu. Vyměňujeme si několik vzpomínek na včerejší večery, provádíme zde pár ilustračních fotografií a vydáváme se do víru haly.

O bližších informacích vás budu co nejdřív informovat… Již po prvních dvou hodinách procházení pavilonem jsem nasbíral hromadu zajímavých informací, které se určitě budou hodit – však se nechejte překvapit :-).

Vím, že jsem slíbil uveřejnit některé informace i o hrách, ale nechtěl jsem toto své cestopisecké vyprávění narušovat něčím tak obyčejným, jako je výčet funkcí té které hry – o tom ale již v dílčích článcích.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A