ECTS: Den první – akce se rozjíždí

Po vyčerpávajícím úvodu z příjezdu do Londýna tu máme další porci zážitků a poznatků z výstavy ECTS. Žije to tu, ale to není přímo předmětem tohoto článku – pokud vás tedy zajímá povšechné povídání ze strany prostého smrtelníka, určitě si počtete. Faktické články budou co nevidět.
ECTS: Den první – akce se rozjíždí
Nebýt Honzovy poznámky v příspěvcích k prvnímu článku, snad by mě ani nenapadlo přeskakovat některé partie mého malého cestopisu z Londýna, nicméně začínám trucovat, takže máte smůlu – přejdu tedy rovnou k suchopárným faktům, která budou z hlediska čtenáře určitě zajímavější.

První noc v Londýně, kýchající soused v hotelu, vynikající káva a toasty po ránu, co víc dodat… opomenu-li to, že mi bylo krátce op ránu lehce zima a že redukce na připojení nabíječky na mobil do britských zásuvek začala vypovídat poslušnost, pak jsem prožil zcela normální ráno plné vzpomínek na předcházející den a noc. Velké město, velké vzpomínky, spousta práce před sebou a dobrá nálada – znáte jiné prostředky, jak se cítit fajn?

Cestu do Olympia Exhibition Hall vážím po krátké rozvaze pěšky – neprší, svítí slunce, všechno od desetimetrových limuzín po Mercedesy třídy A se leskne, všichni mají radost ze života, kdyby všude nebyla auta, možná bych i slyšet zpívat ptáky – i když kdoví…

Dnes již vypadá Olympia Hall úplně jinak než včera – všechno je uhlazené a učesané, všude stojí více či méně usměvavé hostesky a po výstavišti pobíhá několik atrakcí jako například lepé děvy se sukněmi takové délky, že se snad o délce už ani mluvit nedá, nebo obrovský tvoreček ze hry Anarchy Online norského Funcomu. Všichni se usmívají (ještě) a jsou zvědaví, co bude následovat dál – stejně jako my.

Před vchodem do Press Centra nacházím kousek domoviny – totiž Vreca a Honzu Bílka z Bonuswebu. Vyměňujeme si několik vzpomínek na včerejší večery, provádíme zde pár ilustračních fotografií a vydáváme se do víru haly.

O bližších informacích vás budu co nejdřív informovat… Již po prvních dvou hodinách procházení pavilonem jsem nasbíral hromadu zajímavých informací, které se určitě budou hodit – však se nechejte překvapit :-).

Vím, že jsem slíbil uveřejnit některé informace i o hrách, ale nechtěl jsem toto své cestopisecké vyprávění narušovat něčím tak obyčejným, jako je výčet funkcí té které hry – o tom ale již v dílčích článcích.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

včera | | 5 N/A