ECTS: Den první – akce se rozjíždí

Po vyčerpávajícím úvodu z příjezdu do Londýna tu máme další porci zážitků a poznatků z výstavy ECTS. Žije to tu, ale to není přímo předmětem tohoto článku – pokud vás tedy zajímá povšechné povídání ze strany prostého smrtelníka, určitě si počtete. Faktické články budou co nevidět.
ECTS: Den první – akce se rozjíždí
Nebýt Honzovy poznámky v příspěvcích k prvnímu článku, snad by mě ani nenapadlo přeskakovat některé partie mého malého cestopisu z Londýna, nicméně začínám trucovat, takže máte smůlu – přejdu tedy rovnou k suchopárným faktům, která budou z hlediska čtenáře určitě zajímavější.

První noc v Londýně, kýchající soused v hotelu, vynikající káva a toasty po ránu, co víc dodat… opomenu-li to, že mi bylo krátce op ránu lehce zima a že redukce na připojení nabíječky na mobil do britských zásuvek začala vypovídat poslušnost, pak jsem prožil zcela normální ráno plné vzpomínek na předcházející den a noc. Velké město, velké vzpomínky, spousta práce před sebou a dobrá nálada – znáte jiné prostředky, jak se cítit fajn?

Cestu do Olympia Exhibition Hall vážím po krátké rozvaze pěšky – neprší, svítí slunce, všechno od desetimetrových limuzín po Mercedesy třídy A se leskne, všichni mají radost ze života, kdyby všude nebyla auta, možná bych i slyšet zpívat ptáky – i když kdoví…

Dnes již vypadá Olympia Hall úplně jinak než včera – všechno je uhlazené a učesané, všude stojí více či méně usměvavé hostesky a po výstavišti pobíhá několik atrakcí jako například lepé děvy se sukněmi takové délky, že se snad o délce už ani mluvit nedá, nebo obrovský tvoreček ze hry Anarchy Online norského Funcomu. Všichni se usmívají (ještě) a jsou zvědaví, co bude následovat dál – stejně jako my.

Před vchodem do Press Centra nacházím kousek domoviny – totiž Vreca a Honzu Bílka z Bonuswebu. Vyměňujeme si několik vzpomínek na včerejší večery, provádíme zde pár ilustračních fotografií a vydáváme se do víru haly.

O bližších informacích vás budu co nejdřív informovat… Již po prvních dvou hodinách procházení pavilonem jsem nasbíral hromadu zajímavých informací, které se určitě budou hodit – však se nechejte překvapit :-).

Vím, že jsem slíbil uveřejnit některé informace i o hrách, ale nechtěl jsem toto své cestopisecké vyprávění narušovat něčím tak obyčejným, jako je výčet funkcí té které hry – o tom ale již v dílčích článcích.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

včera | | 27 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A