ECTS: Den první – akce se rozjíždí

Po vyčerpávajícím úvodu z příjezdu do Londýna tu máme další porci zážitků a poznatků z výstavy ECTS. Žije to tu, ale to není přímo předmětem tohoto článku – pokud vás tedy zajímá povšechné povídání ze strany prostého smrtelníka, určitě si počtete. Faktické články budou co nevidět.
ECTS: Den první – akce se rozjíždí
Nebýt Honzovy poznámky v příspěvcích k prvnímu článku, snad by mě ani nenapadlo přeskakovat některé partie mého malého cestopisu z Londýna, nicméně začínám trucovat, takže máte smůlu – přejdu tedy rovnou k suchopárným faktům, která budou z hlediska čtenáře určitě zajímavější.

První noc v Londýně, kýchající soused v hotelu, vynikající káva a toasty po ránu, co víc dodat… opomenu-li to, že mi bylo krátce op ránu lehce zima a že redukce na připojení nabíječky na mobil do britských zásuvek začala vypovídat poslušnost, pak jsem prožil zcela normální ráno plné vzpomínek na předcházející den a noc. Velké město, velké vzpomínky, spousta práce před sebou a dobrá nálada – znáte jiné prostředky, jak se cítit fajn?

Cestu do Olympia Exhibition Hall vážím po krátké rozvaze pěšky – neprší, svítí slunce, všechno od desetimetrových limuzín po Mercedesy třídy A se leskne, všichni mají radost ze života, kdyby všude nebyla auta, možná bych i slyšet zpívat ptáky – i když kdoví…

Dnes již vypadá Olympia Hall úplně jinak než včera – všechno je uhlazené a učesané, všude stojí více či méně usměvavé hostesky a po výstavišti pobíhá několik atrakcí jako například lepé děvy se sukněmi takové délky, že se snad o délce už ani mluvit nedá, nebo obrovský tvoreček ze hry Anarchy Online norského Funcomu. Všichni se usmívají (ještě) a jsou zvědaví, co bude následovat dál – stejně jako my.

Před vchodem do Press Centra nacházím kousek domoviny – totiž Vreca a Honzu Bílka z Bonuswebu. Vyměňujeme si několik vzpomínek na včerejší večery, provádíme zde pár ilustračních fotografií a vydáváme se do víru haly.

O bližších informacích vás budu co nejdřív informovat… Již po prvních dvou hodinách procházení pavilonem jsem nasbíral hromadu zajímavých informací, které se určitě budou hodit – však se nechejte překvapit :-).

Vím, že jsem slíbil uveřejnit některé informace i o hrách, ale nechtěl jsem toto své cestopisecké vyprávění narušovat něčím tak obyčejným, jako je výčet funkcí té které hry – o tom ale již v dílčích článcích.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě nikdy nevypadalo lépe

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě…

Grand Theft Auto 5 dostává grafické modifikace takřka každý měsíc. Nyní máte před sebou špičku současné tvorby - Project NVRX.

4.  11.  2017 | | 10 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 9 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A