ECTS: Den první – akce se rozjíždí

Po vyčerpávajícím úvodu z příjezdu do Londýna tu máme další porci zážitků a poznatků z výstavy ECTS. Žije to tu, ale to není přímo předmětem tohoto článku – pokud vás tedy zajímá povšechné povídání ze strany prostého smrtelníka, určitě si počtete. Faktické články budou co nevidět.
ECTS: Den první – akce se rozjíždí
Nebýt Honzovy poznámky v příspěvcích k prvnímu článku, snad by mě ani nenapadlo přeskakovat některé partie mého malého cestopisu z Londýna, nicméně začínám trucovat, takže máte smůlu – přejdu tedy rovnou k suchopárným faktům, která budou z hlediska čtenáře určitě zajímavější.

První noc v Londýně, kýchající soused v hotelu, vynikající káva a toasty po ránu, co víc dodat… opomenu-li to, že mi bylo krátce op ránu lehce zima a že redukce na připojení nabíječky na mobil do britských zásuvek začala vypovídat poslušnost, pak jsem prožil zcela normální ráno plné vzpomínek na předcházející den a noc. Velké město, velké vzpomínky, spousta práce před sebou a dobrá nálada – znáte jiné prostředky, jak se cítit fajn?

Cestu do Olympia Exhibition Hall vážím po krátké rozvaze pěšky – neprší, svítí slunce, všechno od desetimetrových limuzín po Mercedesy třídy A se leskne, všichni mají radost ze života, kdyby všude nebyla auta, možná bych i slyšet zpívat ptáky – i když kdoví…

Dnes již vypadá Olympia Hall úplně jinak než včera – všechno je uhlazené a učesané, všude stojí více či méně usměvavé hostesky a po výstavišti pobíhá několik atrakcí jako například lepé děvy se sukněmi takové délky, že se snad o délce už ani mluvit nedá, nebo obrovský tvoreček ze hry Anarchy Online norského Funcomu. Všichni se usmívají (ještě) a jsou zvědaví, co bude následovat dál – stejně jako my.

Před vchodem do Press Centra nacházím kousek domoviny – totiž Vreca a Honzu Bílka z Bonuswebu. Vyměňujeme si několik vzpomínek na včerejší večery, provádíme zde pár ilustračních fotografií a vydáváme se do víru haly.

O bližších informacích vás budu co nejdřív informovat… Již po prvních dvou hodinách procházení pavilonem jsem nasbíral hromadu zajímavých informací, které se určitě budou hodit – však se nechejte překvapit :-).

Vím, že jsem slíbil uveřejnit některé informace i o hrách, ale nechtěl jsem toto své cestopisecké vyprávění narušovat něčím tak obyčejným, jako je výčet funkcí té které hry – o tom ale již v dílčích článcích.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 8 N/A
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A