ECTS: Erotica Island - lepé děvy na obzoru

Moře, příjemně horký písek mezi prsty u nohou, palmy, pláže, lepé děvy a ještě mnohem víc na vás čeká ve hře Erotica Island. Pamatujete na Larryho a jeho nekonečné problémy s ženami? Tak tady půjde o něco podobného, sice bez Larryho, ale to podstatné – hezké ženy, zůstanou. Milovníci dobrých adventur těšte se, vypadá to, že se na vás valí další prima kousek.
ECTS: Erotica Island - lepé děvy na obzoru
Jestli jste si po přečtení upoutávky pomysleli něco o další šílené blbosti, která se snaží být úspěšná jenom díky implementaci prvku zvaného ženské vnady, jste na omylu. I přes svůj lechtivý námět a legrační zpracování je Erotica Island plnohodnotnou adventurou, která vám v závislosti na vaší chytrosti a zkušenostech zabere několik až několik desítek hodin čistého hraní.

Erotica Island Erotica Island

Jak už jsem napsal výše, sice zde není starý, dobrý (a bez přehnané kritiky si musíme přiznat – i notně ošuntělý) Larry, ale o roli „dobyvatele“ dívčích srdcí ochuzeni nejsme. V roli Reggieho Riche se ocitáte na tropickém ostrově bez možnosti dostat se pryč a především bez jediného centu v kapse a navíc… okolo vás jsou samé krásné ženské. Hra je kreslena ve stylu známých japonských manga comicsů.

Erotica Island Erotica Island

I sami autoři přirovnávají Erotica Island ke slavné Larryho sérii, ale v zápětí dodávají: „Zatímco když si v sérii her o Larrym žena sundala šaty, hned si intimní partie svého těla zakryla rukou nebo ustoupila za skříň, zkrátka jste si jejích vnad moc neužili. Naše hra bude v tomhle jiná – naše ženy jsou krásné a především, za svou krásu se nestydí a bez ostychu vám své vnady odhalí a předvedou.“

Hra by se na trhu měla objevit do vánoc letošního roku. V plánu je už i druhé pokračování, příznivci lechtivých adventur se tedy mají nač těšit.

Za zmínku také jistě stojí krásná blonďatá hosteska, která našeho šéfredaktora dokonale okouzlila… Sbohem Láďo! :-)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: komiksárna za vše…

Deadpool byl kdysi průlomem pro filmovou komiksovou scénu a Spider-Man se nyní snaží o to samé také na herním poli. Povedlo se?

4.  9.  2018 | | 14 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A